Çakma entel arkadaş

gamusrads

Picopat
Daha fazla  
Sınıfta çakma entel takılan bir arkadaş var, notları iyi diye hocalar iyice şımartıyor gidiyor bize ezik insan muamelesi yapıyor siz isteseniz de benim gibi olamazsınız gibi.

Bu arkadaş zaman geçtikçe daha da şımaracak gibi geliyor bu tür garip şahısları nasıl durdurabiliriz? Adam laf geçmiyor bildiğin cihangir solcusu olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıfta çakma entel takılan bir arkadaş var, notları iyi diye hocalar iyice şımartıyor gidiyor bize ezik insan muamelesi yapıyor siz isteseniz de benim gibi olamazsınız gibi.

Bu arkadaş zaman geçtikçe daha da şımaracak gibi geliyor bu tür garip şahısları nasıl durdurabiliriz? Adam laf geçmiyor bildiğin cihangir solcusu olmuş.

Takma kafana ne halt yiyorsa yesin sana karışırsa kanıt bir şeyin de varsa dövebilirsin olay çıkarsa daha yaklaşmaz ama hocalar seni haksız yere vurduğunu bilmemeli.

Hiç umursamamaya çalış. Hep seni çıldırtmaya çalışacak, ancak sen onu takmadığından kendisi çıldıracak. En sonunda pes edecektir bence :D. En son olmadı bence tek çözüm hocaya söylemek.

Bizim sınıfta şeriatçısı da var cihangir solcuusu da, ikisi de boş kafa ama yaptıkları şeyler bana dokunmadığı sürece umursamıyorum; sizde öyle yapın. İnsanların şımarması/şımartılması sizin sorununuz değil.

Geri
Yukarı