Çakma lansman kılıflar telefona zarar verir mi?

Adidas kullanmıyorum daha çok Nike tercihim ama Columbia ürünlerini de kullanıyorum zaten onlarda kaliteli üretiyor ayrıca Columbia ürünleride fiyatları yüksek sebebi ithal olmaları dolar ve vergi yüzünden.

Ama şöyle birşeyde var mesela snickers vardır çikolata o ithal geldiği için biraz daha yüksektir fiyatı ayrıca tüm dünyada bilinir. Bir yandan çakmasını üretmeye çalışan eti Maximus var ikisinde aynı tadı aynı sertliği alamıyorsun bunun gibi snickers yediğin zaman daha dolgun bir çikolata yediğini hissediyorsun ama Maximus'ta taş gibi karamel sert oluşu bu çiğnenme zorluğu pek yenilir kılmıyor.

Konuya dönecek olursak ben ucuza iPhone 7 kaplığı almıştım fakat boyası soyuldu ve elime yapışıyordu çıkarması işkence idi. İç kısmı kadifemsi sert plastiğe sahip sonradan boyama olmayan kaplar tercih etmelisin. Apple orijinal kaplıkları da böyle başka marka bulursan benzer şekilde ondanda kullanabilirsin.Ben aynı mantıkla üretilmiş bir kaplık buldum siyah 60 TL idi şuan memnunum.Tercih sizin apple benim aksesuarlarımı alacaksınız diye bir şart koşmuyor sonuçta.

Ayrıca Nike Adidas'a vereceğin parayla daha sağlam evladiyelik diye tabir edilen Salomon, Columbia, Merrell gibi markalardan daha sağlam ürünler alabilirsiniz. Tavsiyemdir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı