Çakma PS3 kontrolcüsünden DS4'e geçmek mantıklı mı?

• Konuyu başlatan AIroe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 564
Neresi konforlu, ve bilgisayar ile ne alakası var? Bir parmak yukarıda diğer parmak aşağıda, berbat bir ergonomik kullanım. Bu arada harbiden çakma alma.

Bu kişiden kişiye göre değişir ama forumdaki çoğu kişi bana katılacaktır hocam isterseniz hangi kontrolcü daha konforludur diye bir konu açın sonuçları birlikte görelim. Ben Xbox fanboyluğu yapmıyorum hatta DualSense'in teknolojisini çok daha seviyorum ama konfor olarak net olarak Xbox.

Dostum silah elinde iken R3'e bas eğer kendin işaretlemeyi açtıysan R2 ile işaretleyebilirsin.
Ben basıyodum arkaya bakıyodu (silah elimdeydi , tekrar deneyeyim hocam belki ben yanlış yapmışımdır)

Sakın ha yan sanayi kol almayın hocam sıfır Logitech F710 veya 2. el Xbox 8. nesil controler bakın.

F710'da F310'da vasat kollar. Birkaç taviz verip replika ürün alması daha iyi olur.
Bunu diyen kişilerden dolayı F710 ve 310 aldım, F710 Amazon sağ olsun iade oldu da biraz parayı kurtardık. Ya minımum DS4 ya da replika. En azından replika alıp bır kebap parası arttırır.

Bu kişiden kişiye göre değişir ama forumdaki çoğu kişi bana katılacaktır hocam isterseniz hangi kontrolcü daha konforludur diye bir konu açın sonuçları birlikte görelim. Ben Xbox fanboyluğu yapmıyorum hatta DualSense'in teknolojisini çok daha seviyorum ama konfor olarak net olarak Xbox.
Xbox son dönemde bayağı iyileşti, ancak tek problemi saçma sapan olan kol tasarımı. Hayır 2. bir kol tasarımı da sunmuyor. Niye tercih edeyim ki, hem o kadar para vereceğim hem de oynarken acı çekeceğim.

Katılıyorum. Xbox kolları bilgisayar kullanımında daha mantıklı. Ekstra programlar ile uğraşmadan tak-çalıştır mantığı ile kullanabiliyorsunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı