Çakma Rolex Nereden Alınır?

Rolex, TAG Heuer vs. gibi lüks markaların çakma yani replikaları bile çok pahalı, onun yerine Casio'nun çok güzel modelleri var bence onlardan alabilirsin.

Görünüm olarak Rolex ama üstünde farklı marka yazan saatleri 50-60 TL'ye Eminönünde bulabilirsin. Rolex'in saatlerinin fiyatları ortalama 5-10 bin lira olduğu için kaliteli çakmaları bile 700-800 lira civarında.

Ne yapacaksın allah aşkına Rolex çakmasını? Orijinali bile bir halta yaramazken tutmuş çakmasını istiyorsun. Tut ki aldın en pahalı çakması bile içinde en alt seviye eta mekanizma olacak zırt pırt duracak, parana yazık. Hava için alıyorsan o daha da kötü saatten anlamayan biri bile saate değil sana bakarak o saatin çakma olduğunu anlar. Sana tavsiyem replika Rolex'e vereceğin parayla git ikinci el bir invicta al en azından kolunda İsviçre malı bir saat olur. He dersin ki "yok cebindeki para bana sıkıntı veriyor, ben bunu çöpe çevirmek istiyorum" o zaman sahibinden.com'da bir sürü aldıktan sonra pişman olup satanlardan ucuza alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı