EA App Çalınan EA hesabı nasıl geri alınır?

wesff_

Hectopat
Merhaba, dün bilgisayarıma trojan virüsü girmesi sonucu Google hesabıma bağlı neredeyse tüm hesaplarım çalındı ve maili değişti. Çalınıp ve e-maili değiştirilip kurtardığım hesaplar:

Riot Games.
Twitter.
Outlook.
Mega.

Ancak EA hesabımı henüz geri alamadım çünkü destekleri çok kısıtlı. Bu konuda bilgili veya benzeri bir sorunu yaşayan kişiler neler yapabileceğimi söylerse çok sevinirim.

Screenshot_2023-11-02-14-37-03-62_45e686c594768066ad9911d54d96f72b.jpg

Linke bastığımda site açılmıyor bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA help sayfasında FC 24 veya EA APP uygulamasını seçip, " i need help with hacked account " seçeneğini seçersen karşına canlı sohbet seçeneği çıkar, hesabı açarken kullandığın ilk mail adresi elindeyse kurtarabilirsin, değilse hesabın doğum tarihi vesaire bilgilerini isterler.

Evet e-posta elimde giriş yapabiliyorum sadece e postası değiştirilmiş ama canlı destek kısmında tahmini cevap süresi 3 dk yazdığı halde tıkladığımda canlı destek kullanılamıyor tarzı bir sorun çıkıyor.

EA help sayfasında FC 24 veya EA APP uygulamasını seçip, " i need help with hacked account " seçeneğini seçersen karşına canlı sohbet seçeneği çıkar, hesabı açarken kullandığın ilk mail adresi elindeyse kurtarabilirsin, değilse hesabın doğum tarihi vesaire bilgilerini isterler.

Evet e-posta elimde giriş yapabiliyorum sadece e postası değiştirilmiş ama canlı destek kısmında tahmini cevap süresi 3 dk yazdığı halde tıkladığımda canlı destek kullanılamıyor tarzı bir sorun çıkıyor.
Gizli sekmeden hesapla giriş yapmadan deneyin, mutlaka bağlanır.

Merhaba, dün bilgisayarıma trojan virüsü girmesi sonucu Google hesabıma bağlı neredeyse tüm hesaplarım çalındı ve maili değişti. Çalınıp ve e-maili değiştirilip kurtardığım hesaplar:

Riot Games.
Twitter.
Outlook.
Mega.

Ancak EA hesabımı henüz geri alamadım çünkü destekleri çok kısıtlı. Bu konuda bilgili veya benzeri bir sorunu yaşayan kişiler neler yapabileceğimi söylerse çok sevinirim.

Eki Görüntüle 2000175

Linke bastığımda site açılmıyor bu arada.
EA canlı destek iyi değilse kendi mailinden onlara mail gönder daha çabuk çözebilecegini umuyorum valorant oynarken başıma geldi maillerine mail gönderdim 5 dk sürmedi geri dönmeleri

EA canlı destek iyi değilse kendi mailinden onlara mail gönder daha çabuk çözebilecegini umuyorum Valorant oynarken başıma geldi maillerine mail gönderdim 5 dk sürmedi geri dönmeleri.

Hocam mail yollayınca otomatikman bir mail yollayıp desteğe yönlendiriyorlar son açtığım konuda bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı