Çalınan Gmail hesabı nasıl geri alınır?

BeratK54

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 1 ay önce Gmail hesabımın erişimini kaybettim. Hesabım benim telefon numaram ile kuruldu fakat daha sonradan numara bağını kaldırmıştım ve kurtarma e-postası yok. Hesap şu ankimde Allah bilir. Hesabımın içinde yıllardır sakladığım anılarım ve çok önemli evraklarım var. Hesabı nasıl geri alırım? Yardımınıza ihtiyacım var.

Merhaba yaklaşık 1 ay önce Gmail hesabımın erişimini kaybettim. Hesabım benim telefon numaram ile kuruldu fakat daha sonradan numara bağını kaldırmıştım ve kurtarma e-postası yok. Hesap şu ankimde Allah bilir. Hesabımın içinde yıllardır sakladığım anılarım ve çok önemli evraklarım var. Hesabı nasıl geri alırım? Yardımınıza ihtiyacım var.
Hocam bildiğim kadarıyla geri alamazsınız. Numara ve ya kurtarma E-Postası olsa rahatlıkla alırdınız da onlarda yok. üzgünüm.

Google desteğe yazdınız mı? YouTube'un bazı kişilere güvenlik soruları sorup erişime tekrar açtıklarını duydum.

Dostlar benim hesapta aynı durumda Google desteğe ulaşamıyorsunuz.

brave_EoZ7VSxWk3.png

Topluluk Rehberi
Hesap kurtarma aracı

Eğer bunlar da işe yaramıyorsa geçmiş olsun baylar.

Geri
Yukarı