Çalınan Instagram hesabını kurtarma

tyrose

Hectopat
Daha fazla  
Evet, bugün annemin hesabını birisi ele geçirdi. Facebook'tan giriş yapmayı denedik ve bu Gmail'i başka bir hesap kullanıyor hatası aldık. Mail'e kod gönderttirdik yine bir şekilde ret yedik. Telefona doğrulama kodu gönder dedik fakat çalan kişi telefon numarasını da değiştirmiş. Başka bir geri alma yöntemi var mı? Akşam akşam sinir etti çünkü.

Güncelleme söyleyeyim. Anneme WhatsApp'dan ulaştı ve deneme amaçla çaldığını, 16 yaşında olduğunu,geri vereceğini ancak tek şartı olduğunu söyledi. O malum fotoğraf dedi. Bunun üzerine ciddi anlamda sinirlendim. Polisi arayıp ihbar ettim ve elimde telefon numarası ve WhatsApp konuşma kayıtları var. Mesai saatleri içerisinde gidip siber suçlara da ihbar edeceğim. Şu an hesaptan daha önemli şeyler oluyor, teşekkürler hepinize.

Güncelleme söyleyeyim. Anneme WhatsApp'dan ulaştı ve deneme amaçla çaldığını, 16 yaşında olduğunu,geri vereceğini ancak tek şartı olduğunu söyledi. O malum fotoğraf dedi. Bunun üzerine ciddi anlamda sinirlendim. Polisi arayıp ihbar ettim ve elimde telefon numarası ve WhatsApp konuşma kayıtları var. Mesai saatleri içerisinde gidip siber suçlara da ihbar edeceğim. Şu an hesaptan daha önemli şeyler oluyor, teşekkürler hepinize.
İyi yapmışsınız hocam umarım çalan şahıs hak ettiğini bulur.

Geri
Yukarı