Çalınan Note 8 Pro'ya nasıl ulaşılır?

Seyyid Ali

Decapat
Makaleler
1
Kardeşimin Xiaomi Note 8 Pro telefonu minibüsü beklerken çalınmış. Telefon elindeyken cebine koymuş ve 5 dk. Sonra ise baktığında yokmuş. Aynı şekilde telefon açıktı ama 5 dk. Sonra başka telefondan aradığında telefon kapalıymış ulaşılamıyor çalıyordu. Benim telefonumda kardeşimin Gmail'i var. Buradan bir şeyler bulabilir miyim? Veya alternatif bir yol söyleyebilir misiniz?

Giulietta

Decipat
Makaleler
2
Kardeşimin Xiaomi Note 8 Pro telefonu minibüsü beklerken çalınmış. Telefon elindeyken cebine koymuş ve 5 dk. Sonra ise baktığında yokmuş. Aynı şekilde telefon açıktı ama 5 dk. Sonra başka telefondan aradığında telefon kapalıymış ulaşılamıyor çalıyordu. Benim telefonumda kardeşimin Gmail'i var. Buradan bir şeyler bulabilir miyim? Veya alternatif bir yol söyleyebilir misiniz?
IMEI numarasını 155'i arayıp çalıntı olarak bildir. Kara listeye alınsın. Onun dışında polise gitmen hiçbir sonuç çıkarmaz. Boşuna vaktini kaybetme o yüzden.

Gameover06

Picopat
Eğer çalan kişi konum özelliğini kapatmamış ise ve sizin Google telefonumu bul uygulaması yüklü ise bulunabilir.
İnternet de açık olması gerekiyor diye biliyorum.

waxon

Decipat
Konum özelliği telefonu görmek için gerekir, android.com/find adresine girerek hesabınıza giriş yapıp telefonu kitleyebilir yada silebilirsiniz. Telefonun herhangi mobil veri veya Wi-Fi ağına bağlanmış olması lazım.

Gameover06

Picopat
Konum özelliği telefonu görmek için gerekir, android.com/find adresine girerek hesabınıza giriş yapıp telefonu kitleyebilir ya da silebilirsiniz. Telefonun herhangi mobil veri veya Wi-Fi ağına bağlanmış olması lazım.

Evet şu anda fark ettim.
Buradan kilitleyebilirsin.
Kilitliyken hard reset atabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-27 210640.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-27 210640.png
    427,6 KB · Görüntüleme: 24
Yukarı