Çalınan PUBG hesabı nasıl kurtarılır?

Hesap tam 1 aydır bende, 1 ay içinde herhangi bir giriş yapmaya çalışma denemesinde bile bulunmadılar.

Galiba bilgilisiniz bu konuda rus arkadaşlar mail yoluyla giriş yapmış ama doğrulama kodu gelmemiş nasıl oluyor
Hocam bana da aynısı olmuş size yemin ederim ki 2 gün gözüme uyku girmedi. kesinlikle hesap bilgi açığı vermeyen biriyim nasıl çalmışlar aklım almıyor.

@XCVAKD şuan çalan kişinin sadece e postası duruyor. onu da kaldırmam için cihazımın güvenli cihaz olmasını bekliyorum. ve talep yolluyorum arada

Galiba bilgilisiniz bu konuda Rus arkadaşlar mail yoluyla giriş yapmış ama doğrulama kodu gelmemiş nasıl oluyor.

Adamlar tüm hayatını o işe odaklamış yani çok sağlam yapıyolar bu işi.

Hesap tam 1 aydır bende, 1 ay içinde herhangi bir giriş yapmaya çalışma denemesinde bile bulunmadılar.

Hocam bana da aynısı olmuş size yemin ederim ki 2 gün gözüme uyku girmedi. Kesinlikle hesap bilgi açığı vermeyen biriyim nasıl çalmışlar aklım almıyor.

Dediğim gibi sağlam yapıyolar işi 😁

Peki hocam neden giriş yapmayı denemiyorlar hesaba 1 aydır ben aktif kullanıyorum hesabı.

Başka daha sağlam hesap bulup patlatmışlardır.

Hocam benim giriş yaptığım saatten itibaren giriş yapılmadı hesaba. Ben direkt bütün oturumlardan çıkış yaptırdım zaten ilk aldığım dakikada.

Belli olmaz sabah bir uyandın hesabın onlarda sen yine de yeni e-posta açıp onu bağla hesabına ayreten kurtarma e-posta'da bağla.

Yeniden açacağın e postayı Twitter Facebook hesaplarına bağla 2,3 giriş yönetimin olsunn.

Hocam hesaba giriş yapmaları için telefonuma gelen kodu girmeleri gerekiyor.
Belli olmaz sabah bir uyandın hesabın onlarda sen yine de yeni e-posta açıp onu bağla hesabına ayreten kurtarma e-posta'da bağla.

Yeniden açacağın e postayı Twitter Facebook hesaplarına bağla 2,3 giriş yönetimin olsunn.
Hocam hesaba giriş yapmaları için telefonuma gelen kodu girmeleri gerekiyor.

Öyle yapacağım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı