Çalınan Riot hesabı nasıl kurtarılır?

Ofbeeeee

Decapat
Daha fazla  
Bilet açtım ama bildiğim tüm bilgileri vermeme rağmen hesabın bana ait olduğunu doğrulayamıyorlar eski şifrelerim var elimde ama hesabın bana ait olduğu doğrulanamıyor.
E postası değişti. Hesabı açtığım e-posta bende ama hangi e-posta olduğunu bilmiyorum 4 adet e-posta var.

Bilet oluşturup mail atacaksın. Sonra sana hesabı ne zaman açtın? Aldığın ilk içerik ne? Hesabı oluşturuken kullandığın ilk mail adresi? Hesabı nerede oluşturdun ülke şehir falan soruyorlar. Tüm bilgileri doğru verebilirsen eğer sana tekrar mail atıp senden temiz bir mail istiyorlar ve verdiğin maili hesabın üzerine yapıyorlar hepsi bu kadar :) ama otomatik hesap kurtarma kısmından ilk maili ve kullanıcı adını girip kurtarmayı deneyebilirsin link: https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr/articles/360046229573-Hesabını-Kurtar#:~:text=Hesabına bağlı e-posta adresiyle kullanıcı adını kurtar.&text=Hesabına bağlı e-posta adresiyle şifreni kurtar.&text=Hesabına hâlâ erişemiyorsan otomatik hesap kurtarmayı başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıkla.&text=Bilgilerini kaybettiğin veya bilgileri başkalarının,için bir dizi soruyu cevapla. aşağı in otomatik kurtarma aracını seç.

Oluştururken kullandığım e-posta adresini hatırladım ancak otomatik kurtarma aracı ile olmuyor şaka gibi delirmek üzereyim.

Konuyu ufak bir hortlatıyorum ama otomatik kurtarma aracında doğum tarihini doğru girmeniz şart kısacası ilk mail kanıtı gibi bir şey oluyor hesabı kurduğunuz tarihi bilmiyorsanız kurtarma aracından asla alamıyorsunuz ben bildiğim için kurtarmıştım bir tane şerefsiz mailime girip hesabımı almıştı ranked falan girmiş böyle 30 saniye de falan geri aldım hesabı şahaneydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı