Çalınan Roblox hesabı nasıl geri alınır?

görke

Femtopat
Daha fazla  
Hesabım çalındı ve kurucu maille geri almaya çalıştığımda hesaba iki adımlı doğrulama koyulmuş. Nasıl iki adımlı doğrulamayı kaldırabilirim?

Robloxa mail attım ve bana şifre sıfırlama maili geldi ve şifremi sifirlamaya çalıştım sonra iki adımlı doğrulama sorunu karşıma çıktı başka bir mail mi atmam lazım ve ne yazabilirim

Hesabım çalındı ve kurucu maille geri almaya çalıştığımda hesaba iki adımlı doğrulama koyulmuş. Nasıl iki adımlı doğrulamayı kaldırabilirim?
Hesabıma ulaştım arkadaşlar yardımcı olması için size yaptığım her şeyden bahsedicem . Hesabımı kurduğum mail adresini biliyordum ordan hesabı almaya çalıştım normalde zorlanmadan alabilirsiniz ama çalan kişi iki adımlı doğrulama koymuştu .Bende roblox destek ekibine mail attım kaldırmaları için. Benden birkaç şey istediler hesapta satın alım yaptığım mail adresi , faturalar , satın alım tarihleri vs. bunları gönderdikten sonra gerçek bir jnsan cevap verdi hesabındaki iki adımlı doğrulama kaldırılmıştır diye hesaba giriş yaptım ama çalan kişi pin koymuş bir şey değiştiremiyorum . bunun kalkması için de ayri mail attım ve pini da kaldırdılar

Yeni konular

Geri
Yukarı