Çalınan Rockstar hesabını kurtarabilmek mümkün mü?

onurtepe0

Yoctopat
Daha fazla  
2016'da almış olduğum Rockstar hesabım bir anda çalınmış GTA V uygulamasına tıkladığımda bu hesap başka hesaba bağlı deyip bilmediğim bir Gmail hesabı gösteriyor. Bana yardımcı olacak kesin çözüm bilen biri var mı?

RG kendi hesabından kendin sorumlusun politikası ile işliyor ama desteğe yazmayı dene yine de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit. Hesabın çalınmadan önce hangi maildeyse, o mail içerisinde "Rockstar" diye arat. Gelen son maillere bak. E-postanız değişti gibi bir mail göreceksin. Orada bir buton olacak. Tek tıkla eski e-postana geri alabiliyorsun. Benim de başıma geldi zamanında. Rockstar'a mail atacakken fark ettim bunu.

Bana gelen mail şu şekildeydi. Tek tuş ile geri aldım.

1713032184428.png

Çok basit. Hesabın çalınmadan önce hangi maildeyse, o mail içerisinde "Rockstar" diye arat. Gelen son maillere bak. E-postanız değişti gibi bir mail göreceksin. Orada bir buton olacak. Tek tıkla eski e-postana geri alabiliyorsun. Benim de başıma geldi zamanında. Rockstar'a mail atacakken fark ettim bunu.

Bana gelen mail şu şekildeydi. Tek tuş ile geri aldım.

Eki Görüntüle 2167602

Kankam baktım ama o da yok maalesef.

Rg kendi hesabından kendin sorumlusun politikası ile işliyor ama desteğe yazmayı dene yine de.

Destek sıkıntı her kanıtı sunmama rağmen bu hesap senin değil diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı