Çalınan Spotify hesabına ne yapılabilir?

Hesaba Google'dan giriş yaptım e postamın sonuna yj eklenmiş haliyle yeni bir e-posta var hesabın bilgilerini yönetebiliyorum hatta şifresini bile değiştiebiliyorum fakat şifreyi değiştirmek için şifre istiyor tek çözüm Spotify destekle iletişime geçmekmi?

Hocam sizde yazmak için yazmayın benim sizden istediğim bana hesabımı kurtarmama yardımcı olmanız.
Hocam ben sizin paranız gitmesin mağdur olmayın diye kartınızı kapatın sonra gelin yardımınızı alırsınız demeye çalışıyorum siz yazmak için yazmayın diyorsunuz. Ne haliniz varsa görün iyi geceler.

Hocam ben sizin paranız gitmesin mağdur olmayın diye kartınızı kapatın sonra gelin yardımınızı alırsınız demeye çalışıyorum siz yazmak için yazmayın diyorsunuz. Ne haliniz varsa görün iyi geceler.

Sizde iyi geceler ben hesabımı kurtarmak için yardım istedim param gitmesin diye değil.

Hocam ama gerçekten hesap paradan önemli mi ya? Ben atayım size listemi belki seversiniz :D

Atın hocam 😄

Desteğe yazdım 24 saat içinde cevap vereceklerdir umarım zaten hesap şu an ücretsiz planda olduğu için hiçbir şekilde para çekilme şansı yokmuş eğer hesabı kurtarırsam yazacağım.

Screenshot_20230908-121345_Gmail.png

Şifremi sıfırladım hesaptan hiç para çekimi falanda olmadı tüm playlistlerim beğenilen şarkılarım duruyor olduğu gibi yani os baroes da pisadinha adlı hesaba bot basması için çalınan hesabımı sonunda kurtardım.

Son düzenleme:
Atın hocam 😄

Desteğe yazdım 24 saat içinde cevap vereceklerdir umarım zaten hesap şu an ücretsiz planda olduğu için hiçbir şekilde para çekilme şansı yokmuş eğer hesabı kurtarırsam yazacağım.

Eki Görüntüle 1936554

Şifremi sıfırladım hesaptan hiç para çekimi falanda olmadı tüm playlistlerim beğenilen şarkılarım duruyor olduğu gibi yani OS baroes da pisadinha adlı hesaba bot basması için çalınan hesabımı sonunda kurtardım.

Hayırlı olsun hocam.

Geri
Yukarı