Çalınan Steam hesabı için atılan destek talebine ne zaman dönüş yapılır?

M.Ü.K

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben yanlışlıkla Discord üzerinden bir linke girdim ve Steam'e giriş yaptım ve hesabım çalındı. Ben Steam'e destek talebi atım ne zaman dönüş yaparlar ve hesabım kilitlendi ama ne olabilir ben alana kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama 2 saate kadar geri dönüş alırsınız. Hesabınız kilitlendi ise hiçbir pazar işlemi, iade işlemi vs. yapılamaz. Steam Guardınız varsa çok rahat geri alırsınız.

Merhabalar. Ben yanlışlıkla Discord üzerinden bir linke girdim ve Steam'e giriş yaptım ve hesabım çalındı. Ben Steam'e destek talebi atım ne zaman dönüş yaparlar ve hesabım kilitlendi ama ne olabilir ben alana kadar?

Steam'iniz değerli miydi? 3-4saate dönebiliyorlar.

Ortalama 2 saate kadar geri dönüş alırsınız. Hesabınız kilitlendi ise hiçbir pazar işlemi, iade işlemi vs. yapılamaz. Steam guardınız varsa çok rahat geri alırsınız.

Hala dönüş almadım normal mi?
Steam'iniz değerli miydi? 3-4saate dönebiliyorlar.

Evet 2 3 bin TL arası.
Tahmin ettiğim mesajlardan birisine denk geldiyseniz muhtemelen Discord hesabınızı da almışlardır.

Ne tarz bir mesajdan bahsediyorsunuz.

Ne tarz bir mesajdan bahsediyorsunuz.
1636480160732.png

Bu linkler ile Discord vb. hesapları çalıyorlar. Keylogger yiyorsunuz sanırım. Ekran görüntüsündeki kullanıcı da bu tuzağa düşmüş. Hesabınızı çalıp sunuculara ve insanlara bu şekilde link atıyorlar. (Tek bir mesaj/link türü yok.)

Geri
Yukarı