Çalınan Steam hesabı nasıl alınır?

yasin pala

Hectopat
Selamlar, Steam hesabım çalınmış bulunmakta. Nasıl geri alabilirim geçtim almayı öyle bir olasılık var mı? O hesaba kayıtlı kredi kartı bilgilerini desteğe yolladığımız da alınabiliyormuş. Böyle bir şey var mı ya da başka bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki de çalınmıştı. Desteğe yazdım. Daha önce satın alma yaptığım kartı istediler. Gönderdim. Verdiler hesabı.

E-posta ile şifre filan değistirmeyi dene Steam desteğe yaz.

Desteğe yazın. En fazla 2 güne dönüyorlar. Hesabımı 3 kere çaldırmıştım ve üçünde de hesabı geri aldım.

Steam'e ticket atmanız lazım. Geri dönüş yaptıklarında sizden dekont isteyebiliyorlar bildiğim kadarıyla onlar da zaten e-postanızda var. SS alıp gönderirsiniz, hallolur.

e posta doğrulaması yapmışsındır diye düşünüyorum , Steam destek ekibine -eğer bir oyunu kredi kartindan alsiysan- kredi kartı bilgilerini gir daha sonra onlar kontrol edip sana verirler

@Persendirian hocam hesap çalınsa bile çok bir şey kaybetmeyeceğimden hep sahte linklere tıklıyordum. Şimdi hesaba para yatırdım tıklamıyorum. 3 kere çaldırıdığıma güldünüz galiba. Gerçekten çaldırmam komik.

Ne olursa olsun ister ücretsiz ister başkasının hesabını ortak kullanmak olsun ben asla kaybedeceğim bir şey diye öyle bir risk almam zira oyunlarımız bizim gibiler için emek sarf ettiğimiz değerli cevherlerimiz. @LegendaryDevilHunter

Cahilliğime verin ben 3 tane banka kartı kullanıyordum sorun olur mu hepsini de atarım sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…