Çalınan Steam hesabı nasıl alınır?

yasin pala

Hectopat
Selamlar, Steam hesabım çalınmış bulunmakta. Nasıl geri alabilirim geçtim almayı öyle bir olasılık var mı? O hesaba kayıtlı kredi kartı bilgilerini desteğe yolladığımız da alınabiliyormuş. Böyle bir şey var mı ya da başka bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki de çalınmıştı. Desteğe yazdım. Daha önce satın alma yaptığım kartı istediler. Gönderdim. Verdiler hesabı.

Selamlar, Steam hesabım çalınmış bulunmakta. Nasıl geri alabilirim geçtim almayı öyle bir olasılık var mı? O hesaba kayıtlı kredi kartı bilgilerini desteğe yolladığımız da alınabiliyormuş. Böyle bir şey var mı ya da başka bir şey?

Desteğe yazın. En fazla 2 güne dönüyorlar. Hesabımı 3 kere çaldırmıştım ve üçünde de hesabı geri aldım.

Steam'e ticket atmanız lazım. Geri dönüş yaptıklarında sizden dekont isteyebiliyorlar bildiğim kadarıyla onlar da zaten e-postanızda var. SS alıp gönderirsiniz, hallolur.

e posta doğrulaması yapmışsındır diye düşünüyorum , Steam destek ekibine -eğer bir oyunu kredi kartindan alsiysan- kredi kartı bilgilerini gir daha sonra onlar kontrol edip sana verirler

Geri
Yukarı