Steam Çalınan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

Erdemer14

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam hesabım çalındı. Steam destege mesaj attımda bana geri dönüş yapıldı fakat attıgım faturalar geçerli sayılmadı. BoaCompra ile yapılan satın alımın faturasını istediler fakat ben aldıgım ürünlerin hiçbirini BoaCompra ile almadım. Nasıl halledeceğiz? Yardımcı olabilir misiniz? E-Postama gelen faturayı gönderdim.

Genel de hangi kart ile alışveriş yaptıysan o kartın bilgilerni ister ve hesabı sana geri verirler.
Sen hesabım çalındı demekle aslında yanlış yapmışın şifremi unuttum deseydin.

Steam destek ile tekrardan ayrıntılı iletişime geçin onlardan başka çözüm yolu yok. Bu arada hesabınız nasıl çalındı hocam? Bir linke mi tıkladınız yoksa durduk yere falan mı? Merağımdan soruyorum çünkü bu ara herkesin hesabı çalınıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-27_193859301.png
    resim_2023-02-27_193859301.png
    38 KB · Görüntüleme: 57
Hesapta kullandığınız kredi kartı bilgileri (son 4 hanesi), ilk kullandığınız mail, telefon numaranız gibi bilgileri gönderdiğiniz zaman size geri verirler hesabınızı tek kullanımlık şifre ile. Sonrasında hesabınıza girip şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Hesapta kullandığınız kredi kartı bilgileri (son 4 hanesi), ilk kullandığınız mail, telefon numaranız gibi bilgileri gönderdiğiniz zaman size geri verirler hesabınızı tek kullanımlık şifre ile. Sonrasında hesabınıza girip şifrenizi değiştirebilirsiniz.
bunları yaptım fakat kabul etmediler illaki fatura istiyorlar herhalde

Geri
Yukarı