Çalınan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

3301muhammet

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabım çalındı hotmail'imle birlikte son anda hotmail'i kurtardım ama steam çoktan gitti.

Steam benden kanıt istediği zaman kredi kartı bilgileri yeterli oluyordur inşallah.

Bir de çalınan steam hesabından benim aynı hotmail'e kayıtlı olan başka hesaba 30 gün içerisinde size geri dönüş yapılacaktır tarzında bir şey geldi. Bana açıkçası çalan adam uydurmuş gibi geldi.

Yardımcı olursanız sevinirim bu arada teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak etme, adamlara yani steam support a kredi kartının son 4 hanesini, aldığın cüzdan kodlarını flan verirsen 1 hafta içinde hesabı sana geri verirler. Benim başıma gelmişti 4 gün içinde hesabı geri almıştım. Merak etme, alırsın hesabını.

Hocam elinizde cd keyiniz var mı veya kredi kartı. Cüzdan kodlarını fazla dikkate almıyorlar sanırım fakat cd key işe yarar diye düşünüyorum. Bu arada hocam maie gelen e-posta ile hesabı kitleyin ki adam hesapta oyunlarda hile açamasın.:LOL:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı