Çalınan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

DashingCadogan

Hectopat
Daha fazla  
Ya ben çok büyük bir aptallık ettim ve bu sabah CS:GO skin sitelerinden birinde gezerken sitenin moderatörü bana mesaj attı. Ben siteden çıkardığım itemi hesabıma alamıyordum. Bilgilerimi istedi ve aptal gibi sırf sitede moderatör diye verdim. Adam hesabımı çaldı. Hem siteye mesaj attım. Hem de Steam'e aldığım oyunları faturalarının SS'iyle beraber ticket attım. Sizce hesabımı kurtarabilir miyim? Ne kadar sürer cevap vermeleri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabını geri alırsın da, itemleri vs. şimdiden unut. O tür saçma sitelere de bir daha girme. Değil moderatör, steam çalısanı olsa bile hesap bilgilerini kimseyle paylaşma.

Skin alacak diye niceleri Steam hesabını ve şifresini gözleri kapalı giriyor. Sonra olan bu. Yani skin yüzünden aklınızı kaybediyorsunuz. Bir kaç sitede daha böyle vaka görmüştüm. Hesaplarını aldılar mı bilemiyorum, geriye dönük beyanda bulunmamışlar. Umarım hesaplarını kurtarmışlardır. Ve hesabın kurtulur. Steam hesabım gitmesindense yüzlerce skinden vaz geçerim. Dragon Lore dahil. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı