Çalınan telefondaki bilgiler nasıl silinir?

Satashke

Centipat
Arkadaşlar bugün Samsung Galaxy Note 8 telefonum çalındı. İçinde özel fotoğraflarım vb. birçok şey var. Güvenlik olarak pin kodu - parmak izi - wp parmak izi var. Bilgilerime veya fotoğraflarıma ulaşabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün Samsung Galaxy Note 8 telefonum çalındı. İçinde özel fotoğraflarım vb. birçok şey var. Güvenlik olarak pin kodu - parmak izi - wp parmak izi var. Bilgilerime veya fotoğraflarıma ulaşabilirler mi?

Erişebilirler. Android telefonlarda böyle bir özellik var mı bilmiyorum ama başka bir cihazdan telefonu kayıp olarak işaretle şeyini açsaydınız.

Bilgisayara bağladıktan sonra her şeye ulaşırlar dostum, geçmiş olsun.

Ekran kilidine brute Force uygulama ihtimalleri var.

Erişebilirler. Android telefonlarda böyle bir özellik var mı bilmiyorum ama başka bir cihazdan telefonu kayıp olarak işaretle şeyini açsaydınız.

Buraya girip gerekli işlemleri uygulayın.

Sonra ise Samsung’un destek hattından yardım alabilirsin.

Bilgisayara bağladıktan sonra her şeye ulaşırlar dostum, geçmiş olsun.
Telefonun şarjı bitti sanırım %15ti. Şu an telefon kapalı. Yani açtıklarında da pin kodu vb. isteyecek telefon. Yine de ulaşabilirler mi?

Telefonun şarjı bitti sanırım %15Ti. Şu an telefon kapalı. Yani açtıklarında da pin kodu vb. isteyecek telefon. Yine de ulaşabilirler mi?

Sonuçta Android böyle şeylere çok açık ve güvenlik açısından zayıf bir işletim sistemi. Her türlü şeyi yaparlar.

Geri
Yukarı