Çalınan Valorant hesabı nasıl kurtarılır?

2 kere hesabımı başkasının elinden geri aldım. Hesabın bütün her şeyi değişmişti hatta oyundaki nicki bile. Riot'a bilet at gerekli soruları ayrıntılı cevapla hesabı geri alırsın.

Geri alabilirsiniz. İlk mail muhabbeti hesap satan varlıklar tarafından sahte bir güvenilirlik sağlamak için söylenen bir yalan. Mail hesabınız çalındıysa önce mail hesabınızı geri almayı deneyin. Eğer hesabı satarken kaptırdıysanız, lütfen hesap

Evet oyundan sıkılmıştım ve bırakmaya karar verdim. Bari hesabı satayım diye düşünmüştüm ancak geri alabilirsem zaten bir daha böyle bir şeye kalkışmayacağım.

Selam. Değerli hocam size bir soru soracağım. 🙏

Valorant alım-satım gibi şeyler yaptınız mı?

Riot da vermiş olduğu soruları cevaplarsanız hesabınızı geri alabilirsiniz. 🙂

Evet, bakalım. 19 saat oldu cevap bekliyorum. Ayrıca yazan herkese teşekkürler. Beklediğimden çok hızlı cevaplar geliyor. Pek bilmiyorum bir de forum işlerini.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.) hesabına erişimini nasıl ve ne zaman kaybettin?
2.) kayıt sırasında kullandığın e-posta adresi: Hesabında kullanılan ilk e-posta adresi?
3.) kayıt e-postasına erişimin var mı?
4.) hesabı oluşturma tarihin nedir? Ay ve yıl bilgisi çok önemli.
5.) hesabı oluştururken girdiğin doğum tarihi (Gün/Ay/Yıl): girerken salladığını düşünüyorsan, kendi doğum tarihini verebilirsin. Gün ve ay bilgisi mutlaka vermelisin
6.) arkadaş listene eklediğin en eski arkadaşının sihirdar adı veya Riot ID'si:
7.) oyuna başlarken kontrat imzaladığın ilk 2 karakter: (direkt olarak 6. seviyeden başladığın karakter)
8.) hesaba erişimi olan diğer kişiler (aile bireyleri veya arkadaşların dahil):
9.) VP ile aldığın ilk içerik neydi?
10.) hesabında şimdiye kadar kullandığın e-posta adresleri:
11.) bugüne kadar hesapta kullandığın Riot ID'ler:
12.) hesabınla ilgili bize verebileceğin, önemli olduğunu düşündüğün bilgiler:
13.) radyanit puanı kullanarak yükselttiğin ilk içerik?

İlk önce konuya bir açıklık getireyim. Hesabı satmışssınız :D. Onun dışında her şeyi tam anlamıyla doğru atarsanız hesabınız geri gelecektir.

Bence sattı ve şimdi geri çekecek 🤣
hocam öyle bi işe kalkışıcak olsam forumda konu açarmıyım sizce ve ilk maili kaptırırmıyım

Merhaba. Valorant hesabım çalındı ve ilk maili de şu an çalan kişide. Riot'a ticket attım. Soracakları soruları yanıtlayabilirim; ilk alınan skin, açılan ilk ajan vb.

Hesabı alabilir miyim ve hesabı alırsam çalan kişi ilk mailden sıkıntı çıkartabilir mi? Tecrübeleri olan aydınlatabilir mi? Teşekkürler.
Herhangi bir yerden VP alımı yaptınız mı? Eğer yaptıysanız kodlar elinizde bulunuyorsa veya fatura. Ticket atarken belirtin. Geri alırsınız hesabı.

Herhangi bir yerden VP alımı yaptınız mı? Eğer yaptıysanız kodlar elinizde bulunuyorsa veya fatura. Ticket atarken belirtin. Geri alırsınız hesabı.
Evet aldığım vplerin hepsini bi siteden almıştım ve kayıtları duruyor.

En büyük koz bu
Umarım, hangi silahları yükseltip iade ettiğime kadar söyleyebilirim.

Hocam öyle bir işe kalkışacak olsam forumda konu açar mıyım sizce ve ilk maili kaptırır mıyım?

Hocam satarken çaldırmak nasıl oluyor anlamadım sitelerde alacak kişi parayı ödüyor site parayı bekletiyor alıcı hesabı aldım derse satıcıya para geçiyor siz nasıl çaldırdınız siteden yapmadınızmı.

Hocam satarken çaldırmak nasıl oluyor anlamadım sitelerde alacak kişi parayı ödüyor site parayı bekletiyor alıcı hesabı aldım derse satıcıya para geçiyor siz nasıl çaldırdınız siteden yapmadınızmı.
Malesef hocam sanaldan bi süre önce tanışıp güvenebiliceğimi sandığım birine satıcaktım.

Geri
Yukarı