Çalışan bir MAME emülatör nereden bulunur?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, yıllar sonra canım bir The King Of Fighters oynamak istedi, arıyorum tarıyorum 1 tane çalışan emulator bulamadım veya ben beceremedim kafayı yedim hevesim kursağımda kaldı ya. Çalışan bir MAME emulator'u nereden bulabilirim? The King Of Fighters 2002 Magic Plus II oynayıp çıkacağım alt tarafı.

Selamlar, yıllar sonra canım bir The King Of Fighters oynamak istedi, arıyorum tarıyorum 1 tane çalışan emulator bulamadım veya ben beceremedim kafayı yedim hevesim kursağımda kaldı ya. Çalışan bir MAME emulator'u nereden bulabilirim? The King Of Fighters 2002 Magic Plus II oynayıp çıkacağım alt tarafı.
30 küsür GB indirdim geçen ümitsiz bir şekilde ama tüm ROM lar çalışıyor. Ama buradan torrent linki paylaşamıyorum sanırım 😕

Hocam yemişim riskini, hevesimi alayım da gerisi kafi bana. İstediğim oyunları oynayabilirsem canını yerim.
Valla sayende hasretini çektiğim oyunları oynadım doydum sağolasın.

Son düzenleme:
Selamlar, yıllar sonra canım bir the king of fighters oynamak istedi, arıyorum tarıyorum 1 tane çalışan emulator bulamadım veya ben beceremedim kafayı yedim hevesim kursağımda kaldı ya. Çalışan bir mame Emulator'u nereden bulabilirim? The king of fighters 2002 magic Plus II oynayıp çıkacağım alt tarafı.

Mame 32 Plus kullanıyorum arattığımda sadece bunlar çıktı.

Ekran görüntüsü 2022-04-19 160841.jpg

Geri
Yukarı