Çalışılan yerde aşk olaylarına nasıl bakıyorsunuz?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Selamlar, çalıştığım yerde hoşlandığım kızı kenara çekip adam gibi konuşmadım. Ancak niyetimi belli edecek çok şey yaptım. O da biliyor bunu. Bir ara espriyle karışık yürüdüm ben buna. Karşılık olarak bana "Bence çok iyi arkadaş olduk, bu mevzulara hiç girmeyelim." dedi. Ben söz dinlemedim devam ettim baya bir kaç ay yürümeye. Kızdan olumsuz sert hiç bir tepki almadım. Hatta çoğu zaman gülümsediğini de gördüm. Fakat bir yere bağlanamadı bir türlü ben de biriyle konuştuğundan şüphe duyduğum bir ara aramıza mesafe koydum. Sonra bir ara iş çıkışı benle yürüyüp neden soğuksun falan dedi. Sebebini söyledim. Öyle biri olmadığına işaret edip daha önce konuştuk dedi. ben de elimde değil falan dedim. sonra konuyu değiştirdi. Efendi de bir kız şımarık falan değil. Yan cebimde dursun gibi düşüneceğine de ihtimal vermiyorum. Galiba gerçekten arkadaş olarak kalmak istiyor fakat elimde değil? Abi, abla nasihatleriniz nelerdir?

"Bence çok iyi arkadaş olduk, bu mevzulara hiç girmeyelim." Arkadaşlığınızı kaybetmemek için sizi kırmıyor. Açık bir şekilde, uygun ortamda konuşun. Hislerinizden, onun hakkında düşüncelerinizden bahsedin. Eğer olumluysa zaten problem yok. Olumsuzsa, arkadaş olarak kalın. Size değer veren insanı kaybetmeyin. Saygılar.

Galiba gerçekten arkadaş olarak kalmak istiyor fakat elimde değil.
Friendzone dediğimiz alana girmişsin, kurtulması zor, Allah kurtarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı