Çalışırken durduk yere dayak yemek

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhabalar. Bugün yeni bir binaya asansör kontrolüne gittim ve kontrol için asansörü elle hareket ettirmem gerekiyordu, bu sebepten revizyona aldım ve kullanımını kapattım. Çalışırken birisi geldi asansör kapısına vurdu. Açtım, gel dışarı dedi. Çıktım, ne yaptığımı sordu. Ben de anlattım, asansörümü bozdun diye hakaret etmeye başladı. Adama düzgünce durumu anlatmaya çalıştım, sonrasında vurmaya başladı. Bir hata falan mı yaptım, ne yapmalıyım?

Merhaba. Bugün yeni bir binaya asansör kontrolüne gittim ve kontrol için asansörü elle hareket ettirmem gerekiyordu, bu sebepten revizyona aldım ve kullanımını kapattım. Çalışırken birisi geldi asansör kapısına vurdu. Açtım, gel dışarı dedi. Çıktım, ne yaptığımı sordu. Ben de anlattım, asansörümü bozdun diye hakaret etmeye başladı. Adama düzgünce durumu anlatmaya çalıştım, sonrasında vurmaya başladı. Bir hata falan mı yaptım, ne yapmalıyım?

Sen o adamı bir akıl hastanesine götür vallaha. Direkt dava aç vakit kaybetmeden.

İnsanın insana saygısı yok ki, yaptığı işe saygısı olsun.

Adli dengesi yerinde olamaz bunu yapanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin başınıza da hep böyle şeyler geliyor. Acaba tipinizde mi bir şey var anlamadım?

Merhaba. Bugün yeni bir binaya asansör kontrolüne gittim ve kontrol için asansörü elle hareket ettirmem gerekiyordu, bu sebepten revizyona aldım ve kullanımını kapattım. Çalışırken birisi geldi asansör kapısına vurdu. Açtım, gel dışarı dedi. Çıktım, ne yaptığımı sordu. Ben de anlattım, asansörümü bozdun diye hakaret etmeye başladı. Adama düzgünce durumu anlatmaya çalıştım, sonrasında vurmaya başladı. Bir hata falan mı yaptım, ne yapmalıyım?

Sende bir tane patlatsaydın tamam saygı ama adam orada bıçak bile çekebilirdi bunu yapan onu da yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı