Çalışma koltuğu mu almalıyım oyuncu koltuğu mu?

Alperen1532

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, çalışma&oyuncu koltuğu adı altında kendime 2 tane koltuk buldum fakat ikisi arasında karar kılamadım.
Benim fikrime göre M3 daha mantıklı geliyor ama sizin de görüşlerinizi almak istedim. Ayrıca Bonus Şef Koltuk kullanan bir arkadaşım 1 2 saat oturduktan sonra ağrı yaptığını söyledi. Satıcı firmaya sorduğum zaman da iki koltuğun da süngeri beşlik süngermiş. Ayrıca bütçem 250 TL civarlarında farklı önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece isimleri farklı görüldüğü üzere. :D Ayrıca bu koltukların, genel olarak da Türksit'in pek kaliteli olmadığını duymuştum birçok kez. Egesit'in ofis sandalyesi modellerine de bakabilirsiniz. Zaten bu tip koltuklar da masaj koltuğu değil.

Sadece isimleri farklı görüldüğü üzere. :D Ayrıca bu koltukların, genel olarak da Türksit'in pek kaliteli olmadığını duymuştum birçok kez. Egesit'in ofis sandalyesi modellerine de bakabilirsiniz. Zaten bu tip koltuklar da masaj koltuğu değil.
Ben aynı türksit firmasının n11 sayfasına iki koltuğun arasında fark var mı diye sormuştum. Evet bayağı bir fark var dedikten sonra da açıklamalarını istedim. "." yazıp bıraktılar xd. Acaba 250 max 275 tl için egesitten önerdiğiniz bir koltuk var mı çünkü türksitten muzdarip çok insan var ama bu fiyata galiba bulabileceğimin en iyisi orası gibi geliyor :/. Her türlü öneriye açığım ^^. Ayrıca fileli modellere de ön yargıyla bakıyorum.

Türksit dışında koltuk yok mu? Ben sıkıntı çektim Türksit'ten.
Türksit'i geçip Adore gibi koltuk/sandalye üreticilerine baktığım zaman basit bir çalışma sandalyesi 350 390 tl gibi bir fiyattan başlıyor ki oturacağım şeye bu kadar bayılmak da biraz fazla geliyor bana.
Ama öneriniz varsa lütfen söyleyin :D.
Satın aldım konuyu silebilirsiniz moderatörler.

Son düzenleme:
Aldıktan sonra ürünü biraz daha açıklayıp, memnuniyetini belirtirsen daha iyi olur. Sonradan almak isteyen varsa onlara yardımcı olmuş olursunuz.

Şahsi olarak merak ediyorum memnun musunuz?

Piyasada oyuncu koltuğu diye satılan sadece şekli bulunan konforsuz uygun fiyatlı birçok ürün mevcut.
Paraya kıyıp güzel bir oyuncu koltuğu alabilme imkanın varsa al, eğer bütçen azsa sırf şekilli şukullu diye alacaksan uzun kullanımlar sonrası sıkıntılar yaşayabilirsin.

Türksit'i geçip Adore gibi koltuk/sandalye üreticilerine baktığım zaman basit bir çalışma sandalyesi 350 390 tl gibi bir fiyattan başlıyor ki oturacağım şeye bu kadar bayılmak da biraz fazla geliyor bana.
Ama öneriniz varsa lütfen söyleyin :D.
Satın aldım konuyu silebilirsiniz moderatörler.
üründen memnun musun?

Geri
Yukarı