Çalışma Masası Tasarım Önerisi

Beoxolf

Kilopat
Çalışma masası yaptırmayı düşünüyorum benim için önemli olan şık olması ve geniş, ferah olması. En beğendiğiniz çalışma masalarını atarsanız sevinirim.

endustriyel-tasarim-bugday-calisma-masasi-150-cm.jpgcalisma-masalari (13)-800x600.jpg2-3-800x600.jpg

Aklıma yatan bir kaç masa ekte. Attığınız masaları beğendim fakat çok kararsızım.

Dosya Ekleri

• endustriyel-tasarim-bugday-calisma-masasi-150-cm.jpg
    endustriyel-tasarim-bugday-calisma-masasi-150-cm.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 172
Model veya ürün olarak bir önerim yok, ama en rahat model olarak kavisli veya L düzen şeklindedir bence. Sürekli olarak bilgisayar başında bulanacaksanız, yanınıza alacağınız çay kahve veya diğer eşyalar için L masaların uzantıları kesinlikle çok işlevsel.

Masanın yerden yüksekliği kullandığınız sandalye altına girebilecek kadar yüksek olmalı bence böylece istediğiniz zaman masaya yeteri kadar yaklaşabilirsiniz.

Ayrıca yeteri kadar "derin" olmalı ki, monitörü göz sağlığınız ve ergonomi için yeteri kadar uzak bir mesafeye konumlandırabilirsiniz.

Kavisli veya L masadan kasıtım da şudur;

Dosya Ekleri

• artek-masa-gurerofismobilyaa.jpg
    artek-masa-gurerofismobilyaa.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 145
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    55,7 KB · Görüntüleme: 147
@Merry IKEA Bekant kullanıyorum, büyük ve ferah, malzeme kalitesi de iyi ama 1000 TL bence çok fazla, sonuçta dümdüz masa, biraz da sallanıyor. Geçen Eylül ayında 600 TL'ye satın aldım. IKEA Malm modeline bakabilirsiniz, hiç sallanmıyor, yandaki parça da sonuna kadar çıktığında alçak bir masa kadar oluyor. Geçen sene Bekant alırken iyice incelemiştim çoğu masayı.
Bu masayı alacaksanız eğer leş gibi malzeme kalitesi olduğunu bilerek alın. İçi komple karton dolgu, sadece ayakların olduğu kısımlar sunta o da masa bacakları sağlam olsun diye.

1 sene şu modelinin grisini kullandım, sonra masasını çöpe atıp Bekant satın aldım. Çekmecesi on numara, hala kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı