Çalışma ortamınız nasıl?

Birkaç gün önce bir güncelleme daha yaptım. Sonunda pes ettim ve aynı masayı hem atölye hem de bilgisayar masası olarak kullanmaktan vazgeçtim. Kullanılmadan duran eski bir masayı aldım. Açıkçası gidip de ıkea'nın doldurma masalarına 300 - 400 TL vermek istemedim, gereksiz.

Eki Görüntüle 961455

Eki Görüntüle 961456

Güzel de oldu bence. Artık uzun sürecek projelerde, ekipmanları masanın üstünde bırakabiliyorum. Yeni masanın olduğu duvara da, @flayzeraynx gibi ıkea skadıs takmayı düşünüyorum. Bakalım nasıl olacak. :)

Vallahi skadıs'ler iyi ama, aslinda ıkea'nin mutfak kismindan, daha kalin mutfak tezgahi alip da istedigin boyutta kestirebilirsin. Ben cok sansliyim, son firsatlar kisminda bir skadıs'i sadece 3TL'ye aldim (yazi ile üç) :D digerini normal fiyattan aldim tabii, ama olsun super fiyat :D

Odana biraz da yesil koy, ruhun acilsin ;)

Sonunda uzun zamandir istedigim calisma/oyun ortamini saglayabildim. 3ncu 27"i de sol tarafa ekledim ve kendi battlestation'umu tamamladim.

IMG_20220320_113215_8.3.252.jpg

IMG_20220320_113225_8.3.252.jpg

Ilk basta yatay olarak duzenledim ancak masa uzerinde cok alan kapladi ve soldan saga ekran tasirken mesafeden dolayi neden tasidigimi unutmaya basladigimi gorunce Curved 27" 2K monitorleri saga ve sola dikey olarak koymaya karar verdim. Ortada da Flat 27" 4K hem calisirken Macbook Pro'ya hem de PC'ye baglaniyor.

IMG_20220317_132524_8.3.252.jpg

Sonunda uzun zamandir istedigim calisma/oyun ortamini saglayabildim. 3ncu 27"i de sol tarafa ekledim ve kendi battlestation'umu tamamladim.

Eki Görüntüle 1337314
Eki Görüntüle 1337315

Ilk basta yatay olarak duzenledim ancak masa uzerinde cok alan kapladi ve soldan saga ekran tasirken mesafeden dolayi neden tasidigimi unutmaya basladigimi gorunce Curved 27" 2K monitorleri saga ve sola dikey olarak koymaya karar verdim. Ortada da flat 27" 4K hem calisirken MacBook Pro'ya hem de PC'ye baglaniyor.

Eki Görüntüle 1337318

Tek mi yaşıyorsunuz. Bildiğiniz salona kurulmuşsunuz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı