Çalışma/Oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2000 TL ve altı

kadircanisbilen

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Eski konuları incelesem de muhtemelen değişen ve artan fiyatlardan dolayı istediğim verimi alamadım. Şu an uzaktan çalıştığım için günün neredeyse 10-12 saatini bilgisayar başında geçiriyorum. Bu yüzden koltuk çok önemli. Aranızda 2000 TL ve altında bu tür çalışma veya oyun koltuklarından kullanmış memnun kalan kişiler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden :)

Kullanmadım ama memnun kalan kişi var.

10-12 saat kullanıyorsanız deri koltuklar terleme yapabilir. Bu yüzden kumaş koltuk daha mantıklı. Hawkın kumaş olan güzel modelleri var onlara bakabilirsin.
Önerileriniz için teşekkürler. Kumaş olsa da sırtı hava almadığı için terleme yapmaz mı ? Sırtı fileli olsa daha iyi olabilir sanki

Merhabalar herkese. Eski konuları incelesem de muhtemelen değişen ve artan fiyatlardan dolayı istediğim verimi alamadım. Şu an uzaktan çalıştığım için günün neredeyse 10-12 saatini bilgisayar başında geçiriyorum. Bu yüzden koltuk çok önemli. Aranızda 2000 TL ve altında bu tür çalışma veya oyun koltuklarından kullanmış memnun kalan kişiler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden :)
Hocam oyuncu koltuğu alırken boy ve kilo önemli bir etken, boyunuzu ve kilonuzu belirtir misiniz?
Ayrıca kendim kullandığım xDrive Kasırga oyuncu koltuğunu eğer boyunuzu ve kilonuz uyuyorsa (185cm, max 120Kg) tavsiye ederim. Koltuk ile ilgili yaptığım inceleme: xDrive Kasırga incelemesi

Hocam oyuncu koltuğu alırken boy ve kilo önemli bir etken, boyunuzu ve kilonuzu belirtir misiniz?
Ayrıca kendim kullandığım xDrive Kasırga oyuncu koltuğunu eğer boyunuzu ve kilonuz uyuyorsa (185cm, max 120Kg) tavsiye ederim. Koltuk ile ilgili yaptığım inceleme: xDrive Kasırga incelemesi
Önerin için teşekkür ederim. 1.78cm 79 kiloyum.

Önerin için teşekkür ederim. 1.78cm 79 kiloyum.
O zaman xDrive 15'Lİ öneririm, ama arkadaşın dediği terleme olayını da göz önünde bulundur. Deri oldukları için biraz terletiyorlar.

Önerileriniz için teşekkürler. Kumaş olsa da sırtı hava almadığı için terleme yapmaz mı? Sırtı fileli olsa daha iyi

Fileli olsun dersen ofis koltuklarına bakabilirsin ama hangisi daha iyidir bir fikrim yok. Kumaşın o kadar çok terleteceğini düşünmüyorum açıkçası.

Önerileriniz için teşekkürler. Kumaş olsa da sırtı hava almadığı için terleme yapmaz mı ? Sırtı fileli olsa daha iyi olabilir sanki
Bildiğim kadarıyla kumaş ve fileli olanlar daha çabuk aşınıyor. Deri bu anlamda daha uzun ömürlü. Ben şahsen sizin yerinizde olsam illa terletmesin diyorsanız fileli yerine kumaş tercih ederim. Hawk ve XPrime firmalarına bakarım, bu firmaların kumaş modelleri var. Ayrıca Calitte firmasının da nefes alan deri dediği bir şey var. Tasarımsal açıdan bana sorarsanız Hawk derim, kalite olarak kesin bilgim yok. Terlemeyi göze alırsanız xDrive tercih edin derim, TBMM' nin koltuklarını üreten firmanın oyuncu koltuğu serisi, baya kaliteli.

Geri
Yukarı