Çalisma sandalyesi onerisi

Sukelaciiiii

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gunde 3 4 saat oyun ve 3 4 saat ders calısıyorum guzel bel desteklı bır sandalye arıyorum. Varsa marka model deneyımlerınızı dınlıyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Türksit nasil kullaniyor musunuz ? Tahta mı yoksa dökme sünger mi var acaba ?

6-7 yıl önce bunu almıştım baya rahat ve sağlam ama geçen sene derisi dökülmeye başladı diye yenisini almaya karar verdim ve aldığım fiyatın 4 katı fiyatı artmış o yüzden onun yerine bu tarz oyuncu koltuğu tercih ederim. (Gerçi oyuncu sandalyeleri de karbon kağıdından geçmiş gibi birbirinin aynısı ama malzeme ve marka güvencesi olarak ayrımı iyi yapmak lazım daha sonra şu kapsam dışı, bu kapsam dışı gibi basit görünen ama mağdur edici sorunlar olabiliyor)
Not: Keşke benzer bütçeye benzer kalite ofis sandalyesi olsaydı.

6-7 yıl önce bunu almıştım baya rahat ve sağlam ama geçen sene derisi dökülmeye başladı diye yenisini almaya karar verdim ve aldığım fiyatın 4 katı fiyatı artmış o yüzden onun yerine bu tarz oyuncu koltuğu tercih ederim. (Gerçi oyuncu sandalyeleri de karbon kağıdından geçmiş gibi birbirinin aynısı ama malzeme ve marka güvencesi olarak ayrımı iyi yapmak lazım daha sonra şu kapsam dışı, bu kapsam dışı gibi basit görünen ama mağdur edici sorunlar olabiliyor)
Not: Keşke benzer bütçeye benzer kalite ofis sandalyesi olsaydı.
Ben de oyuncu koltugu alicaktim. işim yüzünden bence gereksiz pahalı. Biraz da gerekli mi diye arastirip yorumları okuyunca hiç alasım kalmadı.

Geri
Yukarı