Çözüldü Çalışmayan uygulamaları açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre Sinan

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Marka: Acer
Model: Aspire ES1-571 P7CN
İşlemci: Intel Pentium 3556U 1.7GHz
Ekran Kartı: Intel HD Graphics
Ram: 4 GB 1600MHz
Meslek
Öğrenci
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar. Sony Xperia X F5121 cihazımda LineageOS 20 ROM'unu kullanıyorum. Custom ROM ve root olduğundan İstanbulkart gibi bazı uygulamalar çalışmıyor. Magisk'ten denedim fakat işe yaramadı. Custom ROM'u stock ROM gibi göstermenin ya da herhangi bir şekilde bu tür uygulamaları stock roma dönmeden açmanın yolu nedir?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu örnek olarak attım LSposed ile saklayabilirsin.
Hide My Applist>Select Efective Apps'tan İstanbul Kart vs. seçip Enable hide seçeneğini aktif hale getirdikten sonra Magisk'i ondan gizleyebilirsiniz.
Screenshot_20230905-205101.jpg

Bu modülleri Github'dan kurmanız gerek sonra istediğiniz videodan LSposed'in kurulumunu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hide My Applist>Select Efective Apps'tan İstanbul Kart vs. seçip Enable hide seçeneğini aktif hale getirdikten sonra Magisk'i ondan gizleyebilirsiniz.
Screenshot_20230905-205101.jpg

Bu modülleri Github'dan kurmanız gerek sonra istediğiniz videodan LSposed'in kurulumunu izleyin.

Son düzenleme:
Çözüm
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar. Sony Xperia X F5121 cihazımda LineageOS 20 ROM'unu kullanıyorum. Custom ROM ve root olduğundan İstanbulkart gibi bazı uygulamalar çalışmıyor. Magisk'ten denedim fakat işe yaramadı. Custom ROM'u stock ROM gibi göstermenin ya da herhangi bir şekilde bu tür uygulamaları stock roma dönmeden açmanın yolu nedir?
KernelSU kullanabilirsiniz yeni o da. Hiçbir uygulama siz uygulama içinden izin vermedikçe algılamıyor rootu. Ayrıca Magisk modüllerinin çoğu da kurulabiliyor KernelSU'ya.

Hide My Applist>Select Efective Apps'tan İstanbulkart vs. seçip Enable hide seçeneğini aktif hale getirdikten sonra Magisk'i ondan gizleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1932548
Bu modülleri GitHub'dan kurmanız gerek sonra istediğiniz videodan LSposed'in kurulumunu izleyin.

Hocam sağ olasın sorun çözüldü. Artık uygulamayı açabiliyorum. Bu cevabı nasıl çözüm olarak işaretleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı