Çalışmayı Durdurdu Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Temizleme komutu ne varsa onu uygulayın, remove mi var?
Ayrıca limitli yazılım mı? Aktivasyon yaptınız mı? Limitli yazılım bulma dışında temizleme işlemi yapıyor mu bilemedim şimdi.
Ben şuana kadar limitsiz kullandım.

Tarama yaptım. Bulanları sildim yeniden başlattı, fakat aynı hata devam etmekte ne yapmalıyım ?

Tekrar tarama yapıyorum şuan bulmuyor yani silindi. Ama hata devam ediyor.
Hatadan bir kaç resim atayım.
Java ne alaka ki ?

Dosya Ekleri

• 123123.png
    123123.png
    93,3 KB · Görüntüleme: 299
  • asdasd.png
    asdasd.png
    61,8 KB · Görüntüleme: 267
Son düzenleyen: Moderatör:
Göksel bey, bilmediğiniz şeylere karışmayınız.

Şuanda tarama yapıyorum.

Tarama bitti ne uygulamasını yapacağım ?

Tarama tamamlandı, Action bölümünde hangi işlemi uygulamam gerek ?
Tarama bittiğinde sizden log isteyecektim ona göre Rescue gerekli mi söyleyecektim. Malwarebyte ben tespit için kullanıyorum kaldırma için değil.
Yarın müsait olursam gelir düzeltirim. Format atma imkanın yoksa bakarız. Rescue ile her ihtimale karşı yine taratırsın ben gelmeden.

Murat bey trial yazılımın temizleme yapıp yapmadığını bilmediğimi, çünkü tam sürüm olarak kullandığımı yazmam sadece trial sürümün le ilgili bilgim olmadığını belirtir aktivasyonu yapılmış malwarebytes in temizleme yaptığına dair bilgi vermişim. Siz ne anladınız ?

Murat bey trial yazılımın temizleme yapıp yapmadığını bilmediğimi, çünkü tam sürüm olarak kullandığımı yazmam sadece trial sürümün le ilgili bilgim olmadığını belirtir aktivasyonu yapılmış malwarebytes in temizleme yaptığına dair bilgi vermişim. Siz ne anladınız ?
Ben ondan dolayı değil. Malwarebyte ile temizlik yaptırmayacaktım.
"Temizleme komutu ne varsa onu uygulayın, remove mi var?" sözünüz için ben diyorum.
Log amaçlı tarama yaptırmıştım siz temizlemeyi söylemişsiniz. Malwarebyte temizlik konusunda iyi değildir.

Arkadaşın tarama ekranını göremediğim için o şekilde söyledim Mbytes'ı kullanmayalı belkide 6 ay yada daha fazla olmuştur, gönderdiği ekran resmine yabancı kaldım Mbytes için yeni bir görünüm oluşturmuşlar. Önceki sürümleri o şekilde değildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı