Calisthenics yaparken supplament kullanmak

david2007

Centipat
Daha fazla  
Aslında tam olarak calisthenics yapmıyorum ağırlıkta çalışıyorum ancak yüzde olarak söylemem gerekirse %80 calisthenics, %20 ağırlık sizce supplament kullanmam gerekir mi örnek olarak creatin veya BCAA. (protein tozu kullanıyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında tam olarak calisthenics yapmıyorum ağırlıkta çalışıyorum ancak yüzde olarak söylemem gerekirse %80 calisthenics, %20 ağırlık sizce supplament kullanmam gerekir mi örnek olarak creatin veya BCAA. (protein tozu kullanıyorum).
Bunları kullanman gerek veya değil olduğuna böyle karar verilmiyor. Takviyedir hocam alınır alınmaz ama yeni iseniz gerek yok bence. Gelişim gösteriyorsanız da öyle.

Ülkedeki spor anlayışını tamamen bozan bir anlayış şunu yapıyorum bunu kullanayım mı bunu yapıyorum şunu kullanayım mı dostum takviyeye ihtiyacın varsa kullanırsın baktım protein ihtiyacını karşılayamadın kullanmanın bir zararı yok creatin ihtiyacın varsa kullanırsın tabii dozunu arttırmamanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı