Calitte vs. xDrive Oyuncu Koltuğu

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Belimden son zamanlar sıkıntı çekmeye başladım. İş dönüşü rahat oturmak için rahat koltuk arıyorum. Gönlüm Calitte'den yana, düşüncelerinizi lütfen belirtin 🙂 Bütçe 750-800 TL.

Calitte Oyuncu Koltuğu Harleyvip Cx S.Kırmızı Oyun Koltuğu Fiyatı
Xdrive Göktürk Profesyonel Oyuncu Koltuğu Hava Delikli Siyah Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Stream yapan yayıncılar daha iyi bilir :)

Calitte markalı olanı alacağım gibi :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belimden son zamanlar sıkıntı çekmeye başladım. İş dönüşü rahat oturmak için rahat koltuk arıyorum. Gönlüm Calitte'den yana, düşüncelerinizi lütfen belirtin 🙂 Bütçe 750-800 TL.

Calitte Oyuncu Koltuğu Harleyvip Cx S.Kırmızı Oyun Koltuğu Fiyatı
Xdrive Göktürk Profesyonel Oyuncu Koltuğu Hava Delikli Siyah Fiyatı
hangisini tercih ettin hocam bende iki markayı araştırıyorum şuanlık piyasada düzgün birşeyde yok gibi herşeye bir kulp bulmuşlar

iyimiş bu bizi taşır mı acaba 1.90 95 kg görerek almak lazım aslında ya ben sporlada uğraşıyorum üst bölge geniş rahat olması lazım
Farklı modelleri mevcut. Biraz daha koyup riske girmemeyi seçtim bu videodan sonra😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Farklı modelleri mevcut. Biraz daha koyup riske girmemeyi seçtim bu videodan sonra😂
bu çok iyimiş birde rahatlık konfor varsa tamamdır ^^

Yeni konular

Geri
Yukarı