Calitte vs. Zio oyuncu koltuğu

Yunus777

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba calitte Viper vpx kullanıyorum bendeki kırmızı model gayet memnunum ek olarak bunları da almıştım.

Şahsen hawk fab v5'in 2900 TL'ye düşmesini beklerdim.
neden knk, şıklık olarak bu modellerin gerisinde, rahat olduğundan eminim ama hiç denemediğim için ne kadar rahat bilmiyorum, kumaş artısı var katılıyorum, bunlar mı nedenleri sence? senin fikrinide merak ediyorum, ve allah bilir ne zaman 2900 tl ye düşecek :D

Neden kanka, şıklık olarak bu modellerin gerisinde, rahat olduğundan eminim ama hiç denemediğim için ne kadar rahat bilmiyorum, kumaş artısı var katılıyorum, bunlar mı nedenleri sence? Senin fikrini de merak ediyorum, ve Allah bilir ne zaman 2900 TL'ye düşecek :D

Daha 2 gün önce 2900 TL'ydi, dediğiniz markaların hiçbirini şahsen duymadım. Arkadaşım kullanıyor ve ben de denedim, gerçekten çok iyi bir ürün. Koltuk gerçekten çok önemli, sırf tasarım için rahatlıktan taviz verilmez.

Merhaba calitte Viper vpx kullanıyorum bendeki kırmızı model gayet memnunum ek olarak bunları da almıştım.
teşekkür ederim yorumun için bu arada viper vpx'in beyaz modeli en iyisi bence

Amazonu bekle istersen. 2 gün sonra HAWK markada indirim olur büyük ihtimal.
Olur teşekkür ederim ama bu hawkı neden bu kadar abartılıyor şaşırtıcı, hani abartıldığı kadar iyidir doğrudur ben kullanmadım ama rahatlık konusunda zio ve calittede gayet rahat koltuklar, somut olarak hawkın şu yönü daha iyi dediğin bir yer var mı sence?

Olur teşekkür ederim ama bu hawkı neden bu kadar abartılıyor şaşırtıcı, hani abartıldığı kadar iyidir doğrudur ben kullanmadım ama rahatlık konusunda zio ve calittede gayet rahat koltuklar, somut olarak hawkın şu yönü daha iyi dediğin bir yer var mı sence?
Hepsinin aralarında öyle çok büyük farklar yok. Bütçene uygun olanı ve tipi hoşuna gideni alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı