İnceleme Call Of Duty 1, 2 ve 3

Bu inceleme öznel bir inceleme olacak öncelikle. Kendi fikirlerim olduğunu unutmayın herkese göre değişir tabi ki.

1663988429579.png

Call Of Duty (1)

Bu oyun benim için en ayrı olan oyunlardan. Küçükken bilgisayarımda hiç bir oyun yokken bu ve Vice City vardı bu oyunun her bölümünü ezbere bilirim o nedenle. COD1 bana savaş atmosferini tam yaşatan sayılı oyunlardan. Evet grafikleri ve fizikleri günümüze göre yetersiz, bugün oynasanız sıkıcı gelebilir ama çıktığı yıla bakınca bence bir devrim. Ben eski oyun oynamayı severim o nedenle grafikler bana kötü gelmiyor hala gideri var. Hikayesi dünya savaşını anlatan klasik bir hikaye. 3 farklı cephede oynuyoruz. Ben şahsen alman askerleri ile savaştığımız cepheleri çok daha sevdim. Stalingard bölgesinde ki savaş bence oyunun en güzel bölümü.

1663989413009.png

Stalingard görevinden bir kare.

1663989479227.png

Stalingard Meydan'nından bir kare.

1663988887888.png

Call Of Duty 2

Bu oyun bir efsane. Birinci oyundan sonra bunu oynamıştım ve gözlerime inanamadım. İlk oyunun üstüne kattığı çok şey vardı. Grafikler hala güzel günümüz oyunlarının yanında pekte kötü durmuyor. Görev çeşitliliği ilk oyuna göre baya artmış , seslendirmeler , fizikler çok daha iyi olmuş. Oyun dünyasında bile devrim olan can göstergesi olmadan bir savaş oyunu yapan oyunda bu oyundur. Her zaman bu oyuna MW3'de ki gibi bir dublaj gelmesini istedim. Her şeyi ile mükemmel olan oyun Türk oyuncu kitlesi tarafından da sevilmektedir.

1663989559394.png

İlk eğitim görevinden bir kare.

1663989678932.png

(Grafikler hala iyi geliyor bana.)

1663989199489.png

Call of Duty 3

Bu oyun benim içimde hep kalmıştır. Hiç oynayamadım. Konsolum yoktu sadece konsol için çıkmıştı. Seriyi tamamlamak için oynamak istesem de hiç bir şekilde oynayamadım İnşAllah bir gün oynayabilirim bu oyunu.

Oyunlarda en büyük içimde kalan şey Alman askeri olmamaktı. Çok istedim Alman askeri olmak ama hiç bir görevde böyle bir şey yoktu. Bu da dipnot olsun.

YAZI RENGİNİ DÜZENLEDİM BEYAZ TEMA İLE OKUYAMAYANLAR KUSURA BAKMASIN :).

Son düzenleme:
1 ve 2. oyunları bitirdim PC'de, 3'ü artık Xbox'a almayı düşünmüştüm de fiyatı pek uymadı. Artık nasıl yapacağımı bilmiyorum, PS3 alırsam onda oynar bitiririm artık.

En iyisi bence Black Ops ama.

1 ve 2'yi PC de biitirdim bende ama 3 girmeye daha fırsatım olmadı aldım yükledim duruyor:)
Eki Görüntüle 1527891Eki Görüntüle 1527892
Bir gün bende oynamak istiyorum bunu.

Elinize sağlık güzel inceleme olmuş. Call Of Duty çocukluğumuzun etkileyici oyunu hala arada yükler oynarım :))
Müsait olsam bende oynamak istiyorum 3'yi :(.

Elinize sağlık görüntüler için. Keşke PC'de de olsaydı.

Geri
Yukarı