Call of Duty 2 Android

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Merhaba dostlar. Youtube'de izlediğim birkaç videoda Call Of Duty 2 mobil platforma da çıkmış. Araştırdım ama bir bilgi edinemedim. İşte mobile çıktığını söyleyen video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt olarak telefona çıktığını sanmıyorum. Belki başka yöntemler ile bir şekilde oynanabilir. Bence videoda yanlış yazılmış ya da başka bir platformdan bahsediliyor. Ama çıksa çok güzel olurdu.

Direkt olarak telefona çıktığını sanmıyorum. Belki başka yöntemler ile bir şekilde oynanabilir. Bence videoda yanlış yazılmış ya da başka bir platformdan bahsediliyor. Ama çıksa çok güzel olurdu.
Yanıtın için teşekkürler. Biraz araştırma sonucum sadece Windows Phone'ye çıktığını öğrendim. Sonradan kaldırılmış galiba. Hem bazı fotoğraflara rastladım Call of Duty 2 değilde sanki Call of Duty tetris versiyonu gibi :D Windows phone kullanırken oyunu görmedim. Ama Android de çıksa cidden efsane olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı