Call of Duty 2 Gibi Meydan Savaşlı Oyun Önerisi

destinationchaos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

FPS Aksiyon oyunu olarak Call of Duty'i çok beğeniyorum ve bütün seriyi oynadım ancak Call of Duty 2 ve 5 gerçekten efsaneydi. Sizden böyle bu oyunlar gibi meydan savaşı yapabileceğim, her yere bomba yağan 100 kişinin birbirine girdiği bir oyun tavsiyesi istiyorum. Tercihen 2. dünya savaşı ama Modern Warfare gibi olabilir ama Infinite Warfare gibi uzak gelecekte geçmesin. Serinin diğer oyunları gibi şunu patlat, şunu yakala, şunu öldür deyip operasyon ilerlemesin. Kan gövdeyi götürsün kafama mermi ve bomba yağsın yani :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek yok sanırım oyle oyun battlefield ismindende anlaşılacağı gibi meydan savasi oyunu ancak 4 te pek goremedim ben bf 1 de var 3 te de vardi saniyorum bi bak derim bf serisine

Battlefiled serisi, Call of Duty serisi. Bunların dışında Rising Storm 2 Vietnam ( şu an fiyatı steamde 36 tl güzel fiyat bence). Simülasyon arıyorsan Arma III, Squad.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı