Call Of Duty Advanced Warfare Donma Sorunu

TuncWG

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2 hafta önce Call of Duty AW almıştım. Oyunu heyecanla kurup açtım. Menüde hiç birşey yoktu. Ayarlarda advanced video settings e tıkladığımda donuyor. Biraz bekledikten sonra geri geldi. Oyun açıldıktan sonra playa bastım. Oyunun fragmanının başlarında kasma olmadı daha sonra donup tekrar geldi. Biraz sonra cinematik bitti ve siyah ekranda oyunun açılmasını bekledim ve açıldı. Ama en düşük ayarlarda bile kasmaya başladı. Multiplayer oynayayım dedim menüde bile donmaya başladı. Oyuna girdim başlattım ve yüklenmesi yarıya geldiğinde donup kalıyro. PC'yi kapayıp açmak zorunda kalıyorum. Bu problemleri düzeltmemde yardımcı olursanız. Teşekkürler.

Abi öbür hesapta sorun oldu. Sistem özelliklerim:
  • 2GB Ram(Hafta Sonuna Kadar 8GB Alıcam)
  • Atı Radeon 5400 Ekran Kartı
  • İşlemci İntel Pentinium 2.70 GHz
  • Windows 8.1 64 Bit İşletim Sistemi
Oyunum orjinal. 169 TL verip ***nosa dan aldım. Steama indi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemi hakkında halen daha yeterince bilgi vermiş değilsin. Ama sen iyisi RAM yerine şu sisteme bir ekran kartı almayı dene. Hatta mümkünse baştan sistem diz. Bir de öbür hesapta sorun olmuyor, kurallara uymadığın için ceza alıyorsun. Mesela ikinci bir hesap için az önce 1 hafta daha ceza aldın.

Ama yine de ekran kartı sürücünü en son sürüme güncelleyip Steam'den oyun önbelleiğinin bütünlüğünü doğrulayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı