Call Of Duty Advanced Warfare Multiplayer İçin Alınır mı ?

Yusuf Yıldız

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu oyunu almayı düşünüyorum ancak bu oyun multiplayeri için alınır mı ? Bir battlefield fanı olarak beni sıkar mı ?

Gördüğüm en berbat CoD oyunu diyebilirim. Modern Warfare'dan beri alıyorum oyunlarını, multiplayer için tabii. Modern 3 ve ondan sonra bildiğiniz berbat oldu oyunlar. Eski zevki hiçbiri veremiyor, gerek harita tasarımları gerek oynayış şekilleri. Modern Warfare 1, efsanedir. Fakat çok çok hileci kaynıyor.
Neyse, bana sorarsanız oyun çok berbat. Şu an Ps3'ten Ghosts, Pc'den Black ops 2 oynuyorum. İkisi de eskilere göre kötü, evet. Ama ben hala zevk alıyorum. Açıkçası TDM kısmında, Battlefield ile kapışamaz. Ama Battlefield'ın da en sevdiğim oyun olduğunu belirtmeliyim :) Bana sorarsanız bu iki oyunu karşılaştırmak biraz garip kaçıyor. Ben genelde Conquest için oynuyorum onu. Adam öldürme kısmında Call of Duty daha başarılı gibi geliyor.
Oyunu az biraz anlatmam gerekirse, panayır alanı gibi geçen bir oyun. Ghosts'un bazı güzel haritalarını yok edip, Black ops 2'nin atlı karınca hissiyatını geri getiren bir oyun. Ama nasıl oluyor da bu kadar seviyorlar anlamış değilim :) Para verdikleri için midir acaba. Şahsen ben sıkı takipçi olmama rağmen, satın almadım oyunu. Almayı düşünmüyor muyum ? Düşünüyorum. Ama biraz daha yamaları vb. bekleyeceğim.
Battlefield fanı olarak sana, oyuna alıştıktan sonra önce Battlefield TDM daha sonra Ghosts veya Bo 2 de TDM oynamanı tavsiye ederim. Çünkü cidden bu kısımda daha iyi bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı