Call Of Duty Black Ops 0xc000007b hatası

denis

Hectopat
Daha fazla  
Aynı hatalı bir konu başlığının altında da bulduğum bir videoyu izledimç Process Monitor uygulaması ile hata raporları aldım dilerseniz linki verebilirim. Directx uygulamasını birkaç defa kurdum Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010 hepsini yükledim ama olmadı.

İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: AMD FX-9370 8 Core 4.4 Ghz
Ekran kartı: R7 240
RAM: 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Raporu paylaşabilir misiniz?

Logfile.rar

Çok format attım düzelir diye ama düzeltilmedi window 10, 8.1, 7 olmadı hiç biri şu an geri 10 u kurdum hepsi 64 bit 32 bir yükleyemem çünkü ram 8 gb 32 olursa 8 gb Rami okuyamaz o yüzden 32 bit yuklemedim sorun onda olduğunu da tahmin etmiyorum. Bilgisayar sadece oyunda değil başka bir oyun oynarken LoL mesela oynarken durduk yerde kilitleniyor restart yapmak zorunda kalıyorum. Ya kilitlenmese hata raporu çıkıyor karşıma gondermek istiyor musunuz diye soruyor ben hepsini gönderiyorum belki oyundandir diye ama ordan da bi cevap gelmiyor! Bu yaklaşık 1 aydır yapmaya başladı. Ben yurtta kalıyorum ve memlekete gittiğimde kaldırdım kimse kurcalamasin diye tekrar geri geldiğimde bu sorunları vermeye başladı! Yardım ederseniz sevinirim! Ben kafayı yicem artık

LoL raporu pek tatmin etmedi. Call Of Duty Black Ops'un raporunu da paylaşın. Mümkünse Windows 10'a geçin.
Windows 10 suan hala aynı şeyler devam ediyor sinir oluyorum oynarken vs veya gece ekran koruma moduna giriyor fare klavye dokunuyorum kendine gelmiyor ayarlardan hiçbir zaman ayarlı halen kapanıyor bu nedir ya hiç yaşamadıgimiz sorunlar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı