Call of Duty Black Ops alınır mı?

Heykirab

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba. CoD bo almayı planlıyorum ama uzun mu veya değer mi bilmiyorum. BO1 mi yoksa BO2 mi sizce daha iyidir? Yorumlarınızı bekliyorum. Diğer Call of Duty oyunlarına da bakabilirim sadece BO değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. CoD bo almayı planlıyorum ama uzun mu veya değer mi bilmiyorum. BO1 mi yoksa BO2 mi sizce daha iyidir? Yorumlarınızı bekliyorum. Diğer Call of Duty oyunlarına da bakabilirim sadece bo değil.

Black Ops 1 bana göre en kaliteli FPS oyunlarından biridir. 1. oyundan başlayarak seriyi oynamanı tavsiye ederim.

Hocam B.O 1 ve 2' yi almanı öneririm 3 ve diğerlerini almanı önermem çünkü 3. oyun 55 - 60 yıl sonrasında geçiyor bu olayların tabii hikayesel olarak öneri sunayım CoD Modern Warfare üç oyununu alıp oynadıktan sonra Black opsa başla çünkü hikaye bu şekilde Remastered olanlar pahalı ilk oyunlardan bahsediyorun bende geçen gün bu dediğim tarifeyle aldım bu arada Black Ops 1 Delux'e Edition alırsan CoD at World War hediye olarak gelir bunu da ekleyem ekstardan satın alma sakın dediğimi alsan yeter sonraki oyunlarda hiç iyi değil.

1. oyun tüm Black Ops serisi arasından en iyisidir bence. Sadece savaşmanın da ötesinde biraz daha farklı bir hikâye ve sunum benimsemiş bir oyun. 2. oyun fena olmasa da 1. oyuna kıyasla iyi değil. 3. oyun ise rezalet bir oyun ve neyse ki hikâye açısından 3. oyunu oynamana gerek yok. 3. oyun 2. oyunun 40 yıl sonrasını anlatıyor ve 1. ve 2. oyundan gördüğümüz hiçbir karakter yok.

Hocam B.O 1 ve 2' yi almanı öneririm 3 ve diğerlerini almanı önermem çünkü 3. oyun 55 - 60 yıl sonrasında geçiyor bu olayların tabii hikayesel olarak öneri sunayım CoD Modern Warfare üç oyununu alıp oynadıktan sonra Black opsa başla çünkü hikaye bu şekilde Remastered olanlar pahalı ilk oyunlardan bahsediyorun bende geçen gün bu dediğim tarifeyle aldım bu arada Black Ops 1 Delux'e Edition alırsan CoD at World War hediye olarak gelir bunu da ekleyem ekstardan satın alma sakın dediğimi alsan yeter sonraki oyunlarda hiç iyi değil.
Steam Delux Editionu bulamadım. Steam de yok mu?

Hocam B.O 1 ve 2' yi almanı öneririm. 3 ve diğerlerini almanı önermem çünkü 3. oyun 55 - 60 yıl sonrasında geçiyor bu olayların. Tabii hikayesel olarak öneri sunayım, CoD Modern Warfare üç oyununu alıp oynadıktan sonra Black Ops'a başla. Çünkü hikaye bu şekilde Remastered olanlar pahalı ilk oyunlardan bahsediyorum bende geçen gün bu dediğim tarifeyle aldım bu arada Black Ops 1 Deluxe Edition alırsan CoD at World War hediye olarak gelir bunu da ekleyeyim. Ekstradan satın alma sakın dediğimi alsan yeter sonraki oyunlarda hiç iyi değil.
2 tane yanlış bilgi barındıran ve noktalama işaretlerinin önemini gösteren bir yorum olmuş hocam.

Steam Delux Editionu bulamadım. Steam de yok mu?
Call of Duty Black Ops 1'in Deluxe versiyonu yok. Deluxe edition barındıran oyun Call of Duty Black Ops 2. Zaten Call of Duty World at War(CoD at World War diye bir oyun hiçbir zaman var olmadı.) Call of Duty Black Ops 2 Deluxe Edition alırsan geliyor. Steam'de 57TL olması lazım şu an.

Geri
Yukarı