Call of Duty Black Ops Cold War multiplayer NAT Type hatası nasıl çözülür?

texnogamer

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi kaç gündür bu sorun var ama çözümünü bir türlü bulamıyorum. Eskiden sorun yoktu 3GB güncelleme geldi o zamandan beri multiplayer çalışmıyor ve NAT type yüzünden olduğuna eminim. Oyun giriş ekranında başka oyuncular bulamıyor aynısını zombi modunda da yaşıyorum.

Dosya Ekleri

• 20240204153237_1.jpg
    20240204153237_1.jpg
    266,9 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot 2024-02-03 235715.png
    Screenshot 2024-02-03 235715.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 24
Başlıkta da yazdığım gibi kaç gündür bu sorun var ama çözümünü bir türlü bulamıyorum. Eskiden sorun yoktu 3GB güncelleme geldi o zamandan beri multiplayer çalışmıyor ve NAT type yüzünden olduğuna eminim. Oyun giriş ekranında başka oyuncular bulamıyor aynısını zombi modunda da yaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bi izleyin hocam yorumlar olumlu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir izleyin hocam yorumlar olumlu.

Bunu birazdan denerim hocam, teşekkürler.

Ben de aynı problemi yaşıyorum. 3 GB'lık güncellemeyi yaptığımdan beri multiplayer oynayamıyorum. NAT'ım open olmasına rağmen.

Hocam sorunu çözersen ve bana da nasıl çözdüğünü söylersen güzel olur ya, yoruldum. Kolay yoldan bu sorunu düzeltecek bir uygulama gibi bir şey olsa keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı