Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Bu yüzden:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultra ayarlarda 30-40 FPS veriyor, yeni nesil bir oyunda önerilen ekran kartı olarak gösterilmesi biraz garip geldi.
Afedersin ama bu çok komik. RDR2 zaten optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun.

O kadar da coşacağını düşünmüyorum bence minimum 12 GB falan ister gibi.

İşte 12 GB RAM'e kadar geldi yavaş yavaş 16 GB'lar bitiyor. GTA 6 çok büyük bir oyun olmayacak mı?
Benzer şeyleri Cyberpunk için de söylüyordu kimileri, 1080 Ti minimum falan diye. Optimize çıkan oyunlar düşük kartlar istiyor artık.

1080 Ti olacağını düşünmüyordum düşündüğüm gibi oldu. GTA 6 bence coşacak.

İşte 12 GB RAM'e kadar geldi yavaş yavaş 16 GB'lar bitiyor. GTA 6 çok büyük bir oyun olmayacak mı?

1080 Ti olacağını düşünmüyordum düşündüğüm gibi oldu. GTA 6 bence coşacak.
GTA 5 ultra ayarda dahi 6 GB belleği geçmiyor. GTA 6 hadi 10 GB olsun. Bence 16 hala yeterli.

GTA 5 Ultra ayarda dahi 6 GB belleği geçmiyor. GTA 6 hadi 10 GB olsun. Bence 16 hala yeterli.

16 zaten şu anda yeterli ki. GTA 6 2024 gibi bir tarihte gelirse 20 GB daha rahat olacağını düşünüyorum. 20 GB derken de oyunun istediği 20 değil demek istediğim, 4 GB RAM isteyen oyunu 4 GB RAM ile mi daha rahat oynarsın yoksa 8 GB RAM ile mi?

Bu yüzden:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ultra ayarlarda 30-40 FPS veriyor, yeni nesil bir oyunda önerilen ekran kartı olarak gösterilmesi biraz garip geldi.

GTX 970 1650 Super kadar güçlü neredeyse. Kötü bir kart değil NVIDIA'nın çıkardığı en iyi F/P kartlarından.

İşin komik tarafı geçen sene ile aynı sistem istiyor değişen tek şey 1660 yerine 1660 Super konulması bu çok sinir bozucu bence RX580 ile 1660'in ne farkı var.

Geri
Yukarı