Çözüldü Call of Duty çözünürlük yanlış

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. Call of Duty 1 oynuyordum. Laptopu VGA ile televizyona bağladım. Çıkardım ve tekrardan oyuna girdim. Ama televizyonun çözünürlük ayarları kalmış. Benim monitörüm 1280x800 ve 1024x600, 1280x768 gibi ayarlar seçebiliyordum. Ama oyunda 1920x1080 gibi çözünürlükler var. Eski haline nasıl çevirebilirim?

Çözüm
Hocam -1 değerini nasıl yapacağım anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?
Ekran Görüntüsü (1529).png

Ekran Görüntüsü (1530).png

"seta r_mode" olacaktı dize, yanlış yazdığım için kusura kalmayın. Oyunu dosyaların fotoğrafını çekmek için hemen yeniden indirdim. Düzenlenmesi gereken dizeleri de işaretledim, dosyanın konumu aynı hala.

"6" yazan değeri "-1" yapınız ve sonra çözünürlük değerlerini ayarlayınız. İşe yararsa da oyuna girdiğinizde lütfen çözünürlük ayarlarını oyun değiştirmeyin.
  1. Oyunun kurulu olduğu yere gidiniz.
  2. "Main" klasörünü bulunuz.
  3. "seta m_mode" dizesinin değerini "-1" yapınız.
  4. "config.cfg" dosyasından uygun çözünürlüğü ayarlayıp dosyayı Salt Okunur olarak işaretleyip oyuna giriniz.

Hocam -1 değerini nasıl yapacağım anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?
Ekran Görüntüsü (1529).png

Ekran Görüntüsü (1530).png

"seta r_mode" olacaktı dize, yanlış yazdığım için kusura kalmayın. Oyunu dosyaların fotoğrafını çekmek için hemen yeniden indirdim. Düzenlenmesi gereken dizeleri de işaretledim, dosyanın konumu aynı hala.

"6" yazan değeri "-1" yapınız ve sonra çözünürlük değerlerini ayarlayınız. İşe yararsa da oyuna girdiğinizde lütfen çözünürlük ayarlarını oyun değiştirmeyin.

Çözüm
Eki Görüntüle 1424865

Eki Görüntüle 1424866

Çok teşekkür ederim. Sayenizde düzeldi. Sorması ayıptır bu tür bilgileri nereden elde ediyorsunuz?

Çok teşekkür ederim. Sayenizde düzeldi. Sorması ayıptır bu tür bilgileri nereden elde ediyorsunuz?
Teşekkür ederim, bir oyunu satın almadan/kurmadan önce muhakkak o oyunun PCGamingWiki sayfasını ziyaret ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı