Çözüldü Call of Duty DirectX hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 Ryzen 5500 16 GB Ram
Meslek
YouTuber
RAM
16 GB
Ekran kartı
RX 6600
İşlemci
AMD Ryzen 5500
Merhaba ben dün CoD yükledim ve girerken DirectX hatası veriyor ve AMD'nin uygulamasından ekran kartı sürücüsü çöktü. Diye mesaj geliyor sistem gereksinimlerini karşılıyor. Bilgisayarım DirectX var. (Bir tek CoD'da DirectX hatası oldu)
Sürücüler Güncel

Bazıları MSI Afterburner'i silin diyor ama ne olduğunu bilmiyorum

Son düzenleme:
Hangi Call of Duty oyunu olduğunu ve hatanın bir kodu veya metni varsa yazar mısınız?

Steamdaki ücretsiz Call of Duty oyunu bu https://store.steampowered.com/app/1938090/Call_of_Duty/ oyun ekran görüntüsünü alamadım.

Bunu bi kurup tekrar deneyin
Olmazsa.
DDU ile güvenli modda ekran kartı driverınızı kaldırıp, normal modde ekran kartı driverınızı tekrar kurun düzelecektir.

Böyle bir şey çıktı pek anlayamadım, oyunun klasörüne mi kuracağım?

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-25_120651637.png
    resim_2023-12-25_120651637.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyle çıkmaması lazım drekt Next Next deyip kuruluyor boş bir klasor seçip dener misiniz? DDU ile driverınızı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Neden öyle çıktığını anladım başka bir setup indiriyor ama site aynı dosyayı buldum.
Birazdan dediklerinizi deneyeceğim.

Bunu bi kurup tekrar deneyin
Olmazsa.
DDU ile güvenli modda ekran kartı driverınızı kaldırıp, normal modde ekran kartı driverınızı tekrar kurun düzelecektir.

Çok sağ ol DirectX kurunca düzeldi meğerse yokmuş kralsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı