Call of Duty GeForce NOW'a eklendi!

Alışılmişlik olabilir hocam. Ben ufak gecikmeleri bile hissetsem oynayamam yani.

Türkiye sunucuları pek sağlıklı olmuyor.
Yo TR değil tabii ki. Trajikomik olan EU'nun TR'den daha iyi çalışması. :D 9 ms aldığım TR'de takılma yaşarken 45 ms aldığım EU'da normal oynuyorum. Bir de reklamını yapanlara da deli oluyorum TR'nin. Geçen gördüm, 2080 veriyor daha ne versin, daha iyisini istiyorsan 4090 alacaksın diyen bir youtuber gördüm...

@ZwiReK, katılıyorum. Game Pass'a geleceği söyleniyor ancak bayağıdır bekliyoruz ve FPS oyunları için bulut hizmeti sunan servisleri kullanmak, pek mantıklı olmayabilir. GeForce NOW'un Türkiye sunucusu oldukça kötü. Gecikme oluyor illaki.
2024'de geleceği söylenmişti sanırım.

Yo TR değil tabii ki. Trajikomik olan EU'nun TR'den daha iyi çalışması. :D 9 ms aldığım TR'de takılma yaşarken 45 ms aldığım EU'da normal oynuyorum. Bir de reklamını yapanlara da deli oluyorum TR'nin. Geçen gördüm, 2080 veriyor daha ne versin, daha iyisini istiyorsan 4090 alacaksın diyen bir youtuber gördüm...
RTX 2080 versin, şükür. %75 GTX 1060 veriyor.

RTX 2080 versin, şükür. %75 GTX 1060 veriyor.

RTX 2080'i yabancıların bedava sürümünde bedava olarak veriyorlar ve oynama süresi de bir saat. Bizim insanımız para veriyor. Hem GTX 1060 ile oyun oynuyor hem de zaman zaman sıra bekleyebiliyor. Denecek bir şey yok, satın almamak gerek.

Şuu CoD oyunları bir Game Pass'e gelsede 2019'dan itibaren tüm çıkan CoD yapımlarını bitirsem eski CoD oyunlarına aşık biri olarak 2019'dan itibaren nasıl bir değişimde olduklarını çok merak ediyorum.

RTX 2080'i yabancıların bedava sürümünde bedava olarak veriyorlar ve oynama süresi de bir saat. Bizim insanımız para veriyor. Hem GTX 1060 ile oyun oynuyor hem de zaman zaman sıra bekleyebiliyor. Denecek bir şey yok, satın almamak gerek.

Oyun 1 haftadır bakımda.

Geri
Yukarı