GeForce NOW'a Call of Duty geliyor

ugurx9

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 yillik anlaşma yapılmış phil spencer duyurdu.

Bu güzel oldu CoD serisinin fiyatları uçuktu.

Anlayamadım. Bildiğim kadarıyla GeforceNOW sisteminde oyunu oynayabilmek için sahip olmanız gerekiyor. Game Pass'la ilgili de bir ibare göremedim, kaçırdığım bir şey mi var?

Gamepass + GeForce Now ile gaming bilgisayar piyasası sallanacak galiba.
PS ve PS özel oyunlarının değeri artabilir mi?
Microsoft oyun alanında güzel atılımlar yapıyor. Yeni Bing vs derken diğer alanlarda da öyle. Güzel ataklar yapıyorlar. Microsoft'un bu hareketlerini beğeniyorum.

Anlayamadım. Bildiğim kadarıyla GeforceNOW sisteminde oyunu oynayabilmek için sahip olmanız gerekiyor. Game Pass'la ilgili de bir ibare göremedim, kaçırdığım bir şey mi var?
Xbox PC oyunları dediğine göre büyük ihtimal Steam, Epic Games, Ubisoft ile girişin yanında bir de Microsoft (Xbox) hesabıyla giriş yöntemi eklerler o sayede de Gamepass ile oyunlar oynanır diye düşünüyorum.

Xbox PC oyunları dediğine göre büyük ihtimal Steam, Epic Games, Ubisoft ile girişin yanında bir de Microsoft (Xbox) hesabıyla giriş yöntemi eklerler o sayede de Gamepass ile oyunlar oynanır diye düşünüyorum.

Mantıklı, evet. Teşekkür ederim. :)

Tum Game pass oyunlarının geleceğini düşünmüyorum çünkü game pass de diger yayıncılarinda oyunları var onların ikna olması lazım.

Ha şöyle olabilir özel sadece xbox studio bethesda oyunları olduğu game pass de gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı