Call of Duty Ghosts alınır mı?

Multiplayer oynayan çok azdır herhalde. İnsanlar modern silahların geçtiği multiplayer oyunu oynamak istiyorsa MW serisinde oynar. Ghost'ta çok kişinin olduğunu sanmıyorum. Ama oynamadım tabi bilmiyorum, tahmin sadece.

Sunucularını kapatmadılarsa eski CoD oyunlarında özellikle MW, Black Ops, Ghosts gibi oyunlarda ortalama 300-1000 arası oyuncu olur. CoD 1 ve 2 oyunlarında oyuncu sayısı 100-300 civarında geziyordu.

Multiplayer oynayan çok azdır herhalde. İnsanlar modern silahların geçtiği multiplayer oyunu oynamak istiyorsa MW serisinde oynar. Ghost'ta çok kişinin olduğunu sanmıyorum. Ama oynamadım tabii bilmiyorum, tahmin sadece.

Sunucularını kapatmadılarsa eski CoD oyunlarında özellikle MW, Black Ops, Ghosts gibi oyunlarda ortalama 300-1000 arası oyuncu olur. CoD 1 ve 2 oyunlarında oyuncu sayısı 100-300 civarında geziyordu.

Teşekkür ederim cevaplarınız için, multiplayer'ı üzerse de artık hikayesi için almış olacağım, ayrıyeten zam gelebilir diye de düşünüyorum, alamam yüksek fiyata endişesi de var.

Teşekkür ederim cevaplarınız için, multiplayer'ı üzerse de artık hikayesi için almış olacağım, ayrıyeten zam gelebilir diye de düşünüyorum, alamam yüksek fiyata endişesi de var.

Activision tarafından da zam gelebilir. CoD serisinin indirimi bittiğinde. Çok olası aynı şey. EA Games dede geçerli olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı