Call of Duty : Ghosts Gameplay Trailer yayınlandı!

Call of Duty oyununa böyle teknolojik aletler, robotlar yakışmıyor. COD dedin mi akla gelen şey Modern savaştır eski MW2'yi geri getirebilirlerse çok güzel olacak, Battlefield 4'ü bile sollar o tarz oyun çıkarırsa. Ancak Black Ops 2 gibi olsa kötü olur.

Ama videodan anlaşıldığı kadarıyla güzel.

Grafiksel açıdan motoru değiştirdik deseler de önceden uyarayım grafiksel açıdan bir beklentiniz olmasın COD'den. Hala 2013 senesine yakışmayan grafiklere sahip oyun, bir de dünyanın en popüler oyunlarından 1 tanesi yani düşünün.

2010'da çıkan BF Bad Company 2'nin grafiklerini bile hala geçebilmiş değiller.

Grafiksel açıdan motoru değiştirdik deseler de önceden uyarayım grafiksel açıdan bir beklentiniz olmasın COD'den. Hala 2013 senesine yakışmayan grafiklere sahip oyun, bir de dünyanın en popüler oyunlarından 1 tanesi yani düşünün.

2010'da çıkan BF Bad Company 2'nin grafiklerini bile hala geçebilmiş değiller.

Demek ki grafik her şey değil.

Ah ah, nerede o eski günler. :D İlk kez Level dergisinde görmüştüm Cod 4'ü, benim bilgisayar kaldırmaz diye üzerinde durmamıştım. Sonra arkadaşımdan Cod 2'yi öğrendim. Öğreniş o öğreniş, patladı gitti. Bence serinin en iyi oyunu Cod 2 idi. Xfire'da 800 saat oynadı yazılıydı ama onun bir de Xfire'sız kısmını da ekledin mi 1000 saat eder herhalde. Sonra Cod 4 furyası başladı, aslında Cod 4'e en iyi derler ama ilk göz ağrım Cod 2'yi bırakamıyorum işte. :D Onda da 500 saat oyalandıktan sonra MW 2 yi atlayıp direk 3 e geçtim. 200 saat de onda desen 1700 saat Multiplayer başında geçmiş. Black Ops'lara hiç girmiyorum bile seriyi bozmaktan başka bir şey yapmadılar. Ghosts da iyi geliyor gibi gözüktü ama bu grafiklerle pek heyecanlandırmadı beni.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı