Call of Duty: Ghosts oynanmaya değer mi?

skyren.x

Centipat
Daha fazla  
Bu zamana kadar oynamadım şimdi videolarını izledim güzel gözüküyor fakat oyun hakkında çok fazla kötü yorum okudum ve metacritic puanı çok düşük sizce oynanmaya değer mi?

Bu zamana kadar oynamadım şimdi videolarını izledim güzel gözüküyor fakat oyun hakkında çok fazla kötü yorum okudum ve metacritic puanı çok düşük sizce oynanmaya değer mi?
Fiyatına bağlı, klasik cod oyunu. Oyun yarım kalıyor bu arada haberin olsun. Diğer cod oyunlarına göre seviyesi biraz daha düşük kalabilir. Şahsen 50 TL üstü vermezdim.

CoD fanıysan oynarsın. Yine birbirinin aynısı olan daha önce bin kere gördüğün aynı CoD deneyimi. Baymamak imkansız, hastası seve seve oynuyor ama.

Oynamazsan çok bir şey kaybetmezsin. Zaten oyunun sonunda da bunun için mi oynadım ben bu oyunu diyeceksin. Farklı oyunlara yönelebilirsin.

Eski Call of Duty oyunlarından zevk alıyor ve CoD franchise fanıysan oynayabilirsin çünkü bu oyunda vuruş hissi eski oyunlarda oldugu gibi yerlerde.

Call of Duty deneyimi klasik aynı oyunu postalamışlar ama bir farkı var bu sefer herkes MW2'nin ana karakteri olan ghost ayrıca metacritic puanının düşük olma sebebi o dönemde oyuncuların uyanması. Infinity ward ghost için bir sürü vaat verdi ve çoğunu tutmadı mesela yeni nesil oyun motoru dediler oyun çıkmadan 2 gün önce motor güncellenecek yeni motor falan yok dediler yeni nesil yapay zeka dediler Minecraft'tan hallice yapay zeka çıktı ortaya vs vs. onların dışında aynı CoD işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı